2 лютого 2022, 11:33

Собчак посміялася зі Скабєєвої після її слів про Україну в етері: з'явилося відео

Реакція Скабєєвої на заяву президента України стала приводом для жартів у самій же Росії.

Собчак посміялася зі Скабєєвої після її слів про Україну в етері: з'явилося відео

Виступ президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді викликав гостру реакцію російської пропагандистки та телеведучої ток-шоу "60 хвилин" Ольги Скабєєвої. Реакція на слова українського президента була настільки емоційною, що зі Скабєєвої почали жартувати відомі росіяни.

Популярна російська журналістка та телеведуча Ксенія Собчак у своєму телеграм-каналі опублікувала фрагмент етеру "60 хвилин" із коментарем, що викликав жарти користувачів соціальних мереж.

Собчак наголосила, що обурення Скабєєвої нагадали їй скарги подруги на колишнього партнера у стосунках.

"Коли подруга скаржиться на колишнього", – написала Собчак, реагуючи на крики Скабєєвої у студії на адресу заяв Зеленського.

"Він цілком свідомо йде на провокацію", – заявила Скабєєва у запалі емоцій, коментуючи виступ Зеленського.

Раніше російська пропагандистка та телеведуча ток-шоу "60 хвилин" Ольга Скабеєва обурилася вчинку українських депутатів, які у сесійній залі Верховної Ради висловили подяку західним союзникам України за допомогу на фоні загрози російського вторгнення.

Нагадаємо, 1 лютого у Києві відкрилася 7-ма сесія ВРУ за участю президента України. Після його звернення до трибуни підійшли депутати з прапорами тих країн, які надали Україні військову допомогу. На трибуні можна було побачити прапори Канади, Польщі, США, Великої Британії, Балтійських країн. З трибуни було сказано, що всі країни Заходу, які не кинули Україну у біді, – брати та сестри. Завдяки їхній підтримці у кожному українському населеному пункті готові зустріти "окупанта зі зброєю у руках". 

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини