1 лютого 2022, 15:15

"Стид і сором!" – Скабєєва обурилася вчинку українських депутатів у Раді

Скабєєва емоційно відреагувала на події у Верховній Раді України, висловивши своє невдоволення.

"Стид і сором!" – Скабєєва обурилася вчинку українських депутатів у Раді

Російська пропагандистка та телеведуча ток-шоу "60 хвилин" Ольга Скабєєва обурилася вчинку українських депутатів, які сьогодні зранку у сесійній залі Верховної Ради висловили подяку західним союзникам України за допомогу на фоні загрози російського вторгнення.

Група депутатів у день урочистого відкриття сьомої сесії Парламенту вийшла до трибуни із прапорами союзників. Зокрема, розгорнули прапор Великої Британії, Канади, Польщі, Євросоюзу, НАТО й інших партнерів.

Проте відео вчинку викликало роздратування у Росії.

У своєму телеграм-каналі Скабєєва опублікувала фрагмент відео та заявила, що вчинок нардепів виглядає як "стид і сором".

"У Раді прямо зараз проходить флешмоб на подяку "братам і сестрам" із країн, які постачають в Україну зброю! Серед охочих "подякувати" польським побратимам виникла конкуренція. Два депутати прийшли з польськими прапорами. Стид і сором!" – заявила Скабєєва.

Зазначимо, країни Заходу попередили Росію про найважчі економічні та політичні наслідки у разі спроби нового вторгнення на територію України.

Загрози нових санкцій спричинили обвал рубля та російського фондового ринку.

Раніше ми повідомляли, що 38% данців висловилися за надання Україні прямої військової допомоги у разі вторгнення Росії.

Нагадаємо, президент України закликав збільшити чисельність армії до 100 тисяч людей та одночасно з цим підвищити зарплату військовим.

Сьогодні, 1 лютого, у Києві відкрилася 7-ма сесія ВРУ за участю президента України. Після його звернення до трибуни підійшли депутати із прапорами тих країн, які надали Україні військову допомогу. На трибуні можна було побачити прапори Канади, Польщі, США, Великої Британії, Балтійських країн. З трибуни було сказано, що всі країни Заходу, які не кинули Україну у біді, – брати та сестри. Завдяки їхній підтримці у кожному українському населеному пункті готові зустріти "окупанта зі зброєю у руках".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини