1 лютого 2022, 09:15

Постпред Росії Небензя залишив засідання Ради Безпеки ООН щодо України, зробивши заяву про війну

Російський представник залишив засідання Ради Безпеки ООН щодо України відразу після виступу, прокоментувавши загрозу війни Києва та Москви.

Постпред Росії Небензя залишив засідання Ради Безпеки ООН щодо України, зробивши заяву про війну

Постпред Росії в ООН Василь Небензя під час засідання Ради Безпеки заявив, що "російські військові перебувають у місцях дислокації, а не на українському кордоні", а через "непредставлення доказів" такі заяви "завдають шкоди самій Україні".

Більше того, після свого виступу російський представник залишив засідання Ради Безпеки ООН щодо України, заявляючи при цьому, що його вчинок не є демаршем.

Про це повідомляють інформаційні агенції, цитуючи виступ Небензі.

Фрагменти публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

"Ви майже закликаєте до цього. Ви чекаєте, коли це станеться, начебто ви хочете, щоб ваші слова стали реальністю", - заявив він про загрозу вторгнення РФ.

Журналісти зазначають, що Небензя намагався скасувати проведення засідання Ради Безпеки ООН щодо України та посилався на заяви українських державних чиновників, які раніше закликали західних союзників не провокувати паніку навколо можливого російського вторгнення.

У середині лютого кількість військових РФ у Білорусі досягне кількох десятків тисяч. Це створює серйозні ризики для Європи. Таку заяву 31 січня на засіданні Ради Безпеки ООН зробила представник США Лінда Томас-Грінфілд. Зустріч транслювалася на офіційному каналі міжнародної організації у YouTube.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Байден наказав підвищити готовність армії США на тлі загрози вторгнення РФ до України.

Ми також писали, що четвертий борт ЗС США із летальною зброєю для ЗСУ прибув до України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини