31 січня 2022, 18:11

У РФ помер відомий російський режисер Мережко: у Мережі згадали його слова про Україну у 2014 році

Користувачі звернули увагу на його висловлювання щодо України й окупованого Криму у 2014 році.

У РФ помер відомий російський режисер Мережко: у Мережі згадали його слова про Україну у 2014 році

У соціальних мережах обговорюють смерть відомого російського режисера Віктора Мережка, який напередодні помер від наслідків коронавірусу на 85-му році життя. За даними російських журналістів, режисер останні три тижні провів у реанімації на тлі тяжкого ураження обох легенів.

Комп'ютерна томографія показала, що у нього одна легеня уражена на 90%, а друга – на 95%.

Після смерті режисера користувачі соціальних мереж звернули увагу на його висловлювання щодо України й окупованого Криму, захопленого російськими військовими у 2014 році.

В інтерв'ю "Руській газеті" восени 2014 року Мережко захопився військовою операцією з окупації півострова.

"Факт "приєднання" Криму відбувся за допомогою загальнонародного референдуму жителів Криму... Це була потужна, блискуче проведена операція, яка увійде до світових підручників історії. Безкровно, без пострілів, шляхом "референдуму" за лічені дні Крим було приєднано", – зазначив він.

Мережко також заявляв, що "український народ збожеволів".

"Гарний український народ за якісь 3-4 місяці збожеволів. (...) Складається враження, що Україна нібито зомбована або на неї зійшла Божа кара. У них жорстка телепропаганда, що зомбує!" – говорив він.

За публічне виправдання російської агресії та підтримку окупації Криму режисера внесли до бази даних ресурсу "Миротворець".

Раніше у Росії помер відомий радянський актор Леонід Куравльов. Російські інформаційні агенції зазначають, що смерть підтверджує родина артиста. На початку січня Куравльова госпіталізували до лікарні з підозрою на коронавірус, проте, за словами членів сім'ї, тест показав негативний результат. Журналісти повідомляли, що актор перебував у реанімації у тяжкому стані. Лікарський склад медзакладу прийняв рішення розпочати лікування актора від пневмонії.

Нагадаємо, актор Леонід Куравльов у тяжкому стані перебував у реанімації.

Раніше після особистої трагедії Леонід Куравльов відключив домофон і нікого не хотів бачити.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини