30 січня 2022, 07:30

Венедиктов про можливий напад РФ на Україну: "Подавиться такою територією та таким народом"

Росія програє, якщо зважиться на окупацію всієї території України, впевнений Олексій Венедиктов.

Венедиктов про можливий напад РФ на Україну: "Подавиться такою територією та таким народом"

Російська Федерація зазнає поразки, якщо спробує здійснити окупацію всієї України, бо "подавиться такою територією та таким народом".

Відповідну думку озвучив головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов в етері програми "Будемо спостерігати".

За словами журналіста, якщо Москва зважиться на такий крок, то зіткнеться із ситуацією, коли весь світ вважатиме її окупантом. Український народ зненавидить Росію, як свого часу населення Прибалтики ненавиділо Радянський Союз. Зрештою російська сторона буде змушена відступити.

"Це програла (Росія  ред.)", – наголосив головний редактор.

Венедиктов також заявив, що він не може уявити собі жодного президента України та жодної політичної сили, які погодилися б відмовитися від окупованих Москвою територій Донбасу та Криму.

На думку журналіста, головною метою Росії є не Україна, а відносини зі Сполученими Штатами та НАТО.

Крім того, Венедиктов розповів про "нервову реакцію" прессекретаря Кремля Дмитра Пєскова та голови МЗС РФ Сергія Лаврова на пропозицію КПРФ визнати так звані "ДНР" і "ЛНР". Такий крок означатиме кінець Мінським угодам, на виконанні яких так наполягає Росія.

"Визнання – це порушення Мінських угод. А ми клянемося лише Мінськими угодами", – зазначив головред і додав: описаний сценарій багатьом "розв'яже руки", наприклад, тієї ж Німеччини, яка зараз, підтримуючи "Мінськ", відмовляється постачати Києву озброєння.

Раніше Венедиктов заявив, що у Кремлі не планують масштабного вторгнення в Україну, але біля українських кордонів зосереджують стільки військ, що війна може початися випадково. Журналіст також не виключив, що ескалацію можуть спровокувати російські бойовики на Донеччині.

До цього Венедиктов озвучив думку, що Путін протистоянням із НАТО намагається розв'язати проблему з рейтингом, який знизився.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини