20 січня 2022, 17:25

Ультиматум Заходу: у Держдумі проговорилися про мету вимоги КПРФ визнати "ЛДНР"

У Кремлі поки що не збираються коментувати ініціативу комуністів щодо визнання "незалежності" окупованих районів Донбасу.

Ультиматум Заходу: у Держдумі проговорилися про мету вимоги КПРФ визнати "ЛДНР"

У Кремлі не планують робити жодних заяв щодо внесеного представниками КПРФ до Держдуми звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням визнати бойовиків "ДНР" і "ЛНР" доти, доки за цим документом не відбудеться голосування.

Про це у четвер заявив спікер Кремля Дмитро Пєсков, інформує ТАСС.

За його словами, згадана депутатська ініціатива передбачає проходження певної процедури.

"До того, як вона (процедура – ред.) буде завершена, щось говорити не вважаю за можливе", – заявив представник російського президента.

Коментуючи припущення, що комуністи можуть звернутися до громадян із таким проєктом документа, Пєсков повідомив: будь-яка політична сила може робити подібні звернення.

Своєю чергою заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Віктор Водолацький назвав поспішною пропозицію КПРФ про визнання окупованих районів Донбасу та заявив, що така ініціатива може негативно позначитися на російсько-американських переговорах щодо так званих "гарантій безпеки".

Водночас він заявив, що пропозиція комуністів може знайти реалізацію у "плані Б", якщо Захід відмовиться виконувати вимоги Кремля.

Нагадаємо, напередодні в електронній базі Держдуми РФ з'явився проєкт звернення до президента РФ із проханням визнати "незалежність" окупованих Москвою окремих районів Донецької та Луганської областей. Авторами документа виступили депутати КПРФ.

Раніше російський опозиціонер, ексдепутат Держдуми Марк Фейгін заявив, що можливе визнання Росією "ДНР" і "ЛНР" не вплине на ситуацію.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини