15 січня 2022, 16:06

“Залишилося 2 – 3 роки”, – Жириновський попередив Кремль про процеси в Україні, Білорусі та Середній Азії

Володимир Жириновський вважає, що РФ залишилося 2 – 3 роки на окупацію нових територій України, Білорусі та країн Середньої Азії.

“Залишилося 2 – 3 роки”, – Жириновський попередив Кремль про процеси в Україні, Білорусі та Середній Азії

Одіозний російський політик, лідер партії “ЛДПР” і багаторічний депутат Держдуми Володимир Жириновський заявив, що Кремль майже не мав часу на відновлення імперії.

Відео виступу Жириновського оприлюднив Telegram-канал "Український Діалог".

Політик визнав, що нові покоління у Білорусі не бажають ставати частиною Союзної держави з Росією.

“За ці роки у Білорусі виросло антиросійське покоління. Нам буде важче їх змусити погодитись увійти до складу Росії. Їм ближчі Польща, Литва, Захід... Коли обговорювали питання про Союзну державу, там було радянське покоління, а вони вмирають, йдуть. За ці 25 років виросло нове... і нам із ними тяжко, як в Україні”, – поскаржився російський депутат.

Він впевнений, що згодом в Україні тільки зростатимуть антиросійські настрої.

“Україна справді буде “антиРосія”... Ні слова російською не пролунає. Усі говоритимуть українською... Час відіграє роль! Ось через 25 років, якщо я скажу про входження українських областей до складу Росії та білоруських, там, звичайно, буде опір... Зараз поки що можна, найближчими 2 – 3 роками”, – сказав Жириновський.

Він впевнений, що вже через 10 років навіть із застосуванням Збройних сил Росія не зможе захоплювати чужі території. Стосується це, за його словами, країн Середньої Азії, які стрімко ісламізуються.

Варто зазначити, що Жириновський відкрито дотримується імперських поглядів. Він неодноразово публічно виступав за окупацію територій України, Білорусі, Казахстану й інших пострадянських країн.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що нещодавно Жириновський на камеру закликав бомбардувати Україну на світанку у новорічну ніч.

Ми також писали, що Жириновський запропонував Путіну відправляти незадоволених росіян на заслання: "У вагон і на Магадан".

Автор: Журналист

Останні новини