13 січня 2022, 18:58

Російський журналіст погрожує Україні: "Ми заберемо у вас Конституцію та спалимо її на Хрещатику"

У Мережі обговорюють погрози російського журналіста спалити українську Конституцію на Хрещатику через плани вступу до НАТО.

Російський журналіст погрожує Україні: "Ми заберемо у вас Конституцію та спалимо її на Хрещатику"

Росіяни не дозволять Україні вступити до НАТО, а її Конституцію спалять на Хрещатику. Про це заявив російський журналіст і телеведучий каналу RT Антон Красовський. Фрагмент відео етеру на своїй сторінці у соціальній мережі опублікував нардеп Олексій Гончаренко.

Красовський, коментуючи можливість вступу України до Альянсу, заявив, що росіяни заберуть в України Конституцію та спалять її у центрі Києва на Хрещатику.

"Спалимо її на Хрещатику разом із вами, на ваших же вогнях, як ви любите. На шинах, на покришках", – заявив російський журналіст.

На запитання ведучого про те, що українці після цього будуть тікати від Росії до НАТО, телеведучий RT відповів, що "вони всі побіжать до нас (у РФ  ред.), повірте".

Коментуючи агресивні висловлювання російського журналіста, Гончаренко зазначив, що показав відео як нагадування українцям про те, наскільки саме братським є російський народ стосовно України. До того ж Гончаренко здивований тим, що попри подібну риторику в Україні досі є люди, які добре ставляться до нинішньої РФ.

"Раптом, якщо ви забули, як Україну любить наш “братський народ”. Це пост-нагадування про “улюблених братів”, які так і чекають на момент, щоб “підтримати” нас у наших бажаннях і починаннях. Невже все ще є люди, які не бачать того, як ці "родичі" насправді ставляться до українців? Вибачте, звичайно, якщо зачеплю чиїсь ніжні почуття такою фразою, але інших слів я знайти не можу", – зазначив український депутат.

Раніше Антон Красовський дуже гостро відреагував на слова про можливий вступ України до НАТО. Він почав погрожувати військовим вторгненням. Інцидент трапився в етері його авторської програми "Антоніми" на YouTube під час розмови з журналістом Олександром Бауновим.

Раніше український модераційний центр "вибив" журналіста RT Красовського із Facebook.

Ми також писали, що Красовський закликав Україну "увійти до складу Росії".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини