9 січня 2022, 11:50

Поведінка Путіна на різдвяній службі здивувала Мережу: опубліковано відео з храму

Путін дуже погойдувався з боку у бік, що відразу аудиторії впало у вічі на відео.

Поведінка Путіна на різдвяній службі здивувала Мережу: опубліковано відео з храму

У соціальних мережах обговорюють конфуз глави Кремля Володимира Путіна під час різдвяного богослужіння під Москвою. Пресслужба російського президента опублікувала відео церемонії, на кадрах якої користувачі та ЗМІ звернули увагу на поведінку Путіна, а також повну відсутність парафіян.

Російський президент прийшов на богослужіння до храму Спасу Нерукотворного Образу, розташованого на території його президентської резиденції.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

Стоячи на одному місці, Путін дуже погойдувався з боку у бік, що відразу аудиторії впало у вічі на відео.

Обличчя глави Кремля було спустошеним і не виражало жодних емоцій.

Обговорення стану Путіна досягло таких масштабів, що із заявою був змушений виступити речник Кремля Дмитро Пєсков, передає радіостанція "Говорит Москва".

"Він не погойдувався. Разом із ним були кілька священнослужителів. Причина (відсутності парафіян – ред.) одна. Епідеміологічні застереження", – заявив він.

У Мережі припустили, що стан Путіна пов'язаний із проблемами у сусідньому Казахстані, куди Кремль був змушений втрутитися.

Нагадаємо, 5 січня Токаєв звернувся до ОДКБ із проханням про введення у республіку "миротворчої місії" на тлі масових акцій протесту. В ОДКБ відповіли згодою й ухвалили рішення про відряджання до Казахстану понад 3 тисяч військових, які, як стверджують в організації, займуться охороною стратегічних об'єктів республіки.

Зазначимо, у зверненні до народу Казахстану 7 січня Токаєв подякував Путіну за перекидання військ у республіку, але при цьому пообіцяв, що іноземний контингент перебуватиме у країні "нетривалий час".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини