30 грудня 2021, 17:45

Жириновський своєрідно привітав дитину з Новим роком: "Сходи у ліс до бабусі з пакетом ЛДПР"

Одіозний лідер ЛДПР привітав дівчинку з Новим роком і передбачив її "майбутнє", до речі, дуже непривабливе.

Жириновський своєрідно привітав дитину з Новим роком: "Сходи у ліс до бабусі з пакетом ЛДПР"

Голова ЛДПР Володимир Жириновський, відомий своїми українофобськими виступами, досить незвично привітав 4-річну Дашу з Новим роком, передає Telegram-канал SHOT.

Дізнавшись із її послання, що вона мріє про інтерактивну іграшку, політик запевнив дівчинку, що їй поки що рано мріяти про такий презент. Сам він зізнався, що таких іграшок не мав у дитинстві.

Після цього депутат Держдуми дістав мішечок із логотипом своєї партії. Він дав настанову, щоб згодом дівчинка сходила у ліс і відвідала там самотню бабусю, яку нібито "покинули її ж батьки". Жириновський зазначив, щоб онука передала гостинця для бабусі.

Далі він придумав, що Даша виявить штаб-квартиру ЛДПР, увійде до дитячої організації та з плакатом "Врятуйте мою бабусю" вийде до Білого дому. На думку політика, дівчинку затримають, а парламентар Власов намагатиметься її звільнити. Однак він цього не зможе зробити, а з настанням повноліття одружиться з нею.

У результаті Жириновський заявив, що це стане найбільшим подарунком для дівчинки та найбільшою трагедією для депутата.

Як зазначили автори каналу, який опублікував черговий "шедевр" Жириновського, такий Дід Мороз змусить вашу дитину зненавидіти будь-яке свято.

Нагадаємо, раніше Жириновський озвучив дату можливих бойових дій на Донбасі.

Також лідер ЛДПР заявив, що зроблять в Україні після "захоплення" країни російською армією.

Цього тижня, продемонструвавши гітлерівські замашки, Жириновський публічно закликав бомбардувати Україну на світанку новорічної ночі.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини