27 грудня 2021, 18:34

У Москві викинувся з вікна та загинув націоналіст Просвірнін, який закликав зруйнувати Україну

Просвірнін заявляв про необхідність повністю зруйнувати Україну та захопити Київ.

У Москві викинувся з вікна та загинув націоналіст Просвірнін, який закликав зруйнувати Україну

У Росії за загадкових обставин у віці 35 років загинув відомий російський націоналіст Єгор Просвірнін. Російські інформаційні агенції повідомляють, що Просвірнін повністю голим випав із вікна будинку у центрі Москви. Його смерть підтвердила дружина.

Просвірнін здобув широку популярність під час окупації Криму та вторгнення російської армії на Донбас. Очолюючи видання "Супутник і Погром" як головний редактор, він заявляв про необхідність зруйнувати Україну та захопити Київ.

Журналістам телеграм-каналу "Осторожно, новости" вдалося з'ясувати, що останнім часом Просвірнін перебував у тяжкому психологічному стані та, ймовірно, міг вчинити самогубство.

"В оточенні публіциста нам розповіли, що це може бути пов'язано з його тяжким психологічним станом останнім часом", – зазначили журналісти.

За попередніми даними, Просвірнін сьогодні дуже посварився з дружиною. За словами знайомих, перед самогубством він міг перебувати у стані алкогольного сп'яніння.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський прокоментував загибель Просвірніна у своєму телеграм-каналі.

"Пишуть, що Просвірнін викинувся сам. Був при цьому голий і п'яний (або під наркотиками). Який символізм. Один із найвідоміших росіян неонації, який закликав знищити Україну та дійти до Києва, у результаті дійшов п'яним до власного вікна та вивалився з нього голим на бруківку", – зазначив він.

Раніше його соратник, перший командир бойовиків так званої "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін відреагував на вимогу голландських прокурорів про довічне ув'язнення для офіцера російських спецслужб за аварію малайзійського "Боїнга" над Донбасом у 2014 році.

22 грудня представник прокуратури Нідерландів дав зрозуміти, що немає такого покарання для обвинувачених, яке можна було б назвати справедливим. Максимум, чого можна досягти, – довічний термін, інформує BBC.

Раніше ми повідомляли, що Роберт ван Хайнеген втратив над Донбасом у 2014 році відразу трьох членів сім'ї. Ті події він назвав злочином проти всього людства.

Нагадаємо, у Росії відповіли відмовою на прохання суду у Гаазі допитати трьох підозрюваних у справі про збитий "Боїнг". У Кремлі побоюються, що підозрювані можуть видати присутність Росії на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини