21 грудня 2021, 14:18

Шойгу озвучив "плани" США щодо України, Донбасу та Росії

Сили НАТО хочуть залучити Україну, Грузію та Молдову для боротьби з Росією.

Шойгу озвучив "плани" США щодо України, Донбасу та Росії

Сьогодні, 21 грудня, голова Міноборони Росії Сергій Шойгу виступив на розширеній колегії міністерства, підбивши підсумки року, що минає. Дуже багато часу він приділив США, НАТО й Україні.

За словами голови Міноборони Росії, НАТО збирається використати Україну, Грузію та Молдову, щоб розпочати "боротьбу" проти Росії.

Шойгу заявив, що з кожним роком США нарощує свою присутність у Східній Європі, що не може не турбувати Москву. Російський міністр впевнений, що Вашингтон хоче створити багатосферну бригаду, на озброєнні якої будуть нові ракетні системи.

Вже цього року США розгорнули на території Польщі бронетанкову бригаду, а у 2022 році закінчать створювати комплекс ПРО.

Шойгу заявив, що у Європі у різних куточках перебуває до 8 тисяч американських військовослужбовців.

Міністр впевнений, що американські ПВК присутні на Донбасі у складі 120 осіб. Саме вони готують на найближче майбутнє провокації із застосуванням хімічних компонентів.

Шойгу не сумнівається, що це ЗСУ ведуть обстріл позицій російських найманців на Донбасі. А ті нібито просто відстрілюються.

На тлі всіх цих висловлювань з боку голови Міноборони Росії керівник українського аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов заявив, що на Донеччині немає представників американських ПВК. Однак не виключено, що у майбутньому вони можуть з'явитися.

Раніше британський таблоїд Daily Star повідомив про можливе вторгнення Росії в Україну вже у 2021 році. Навіть називається дата – 25 грудня.

Нагадаємо, радник президента США з нацбезпеки заявив про готовність обговорити з Росією "гарантії безпеки", але за умови відведення військ від українського кордону.

Також російська делегація у Відні вкотре заявила, що не допустить появи контингенту НАТО на територіях Грузії й України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини