20 грудня 2021, 10:23

Експоліцейський вийшов на Красну площу на підтримку Навального та з плакатом проти Путіна

У Москві було затримано колишнього співробітника поліції, який на Красній площі вийшов на підтримку Навального та з плакатом "Свободу Навальному. Putin is a killer".

Експоліцейський вийшов на Красну площу на підтримку Навального та з плакатом проти Путіна

Учора, 19 грудня, у столиці Росії пройшов мітинг за участю однієї людини – Олега Кашинцева, мешканця Рибінська. У правоохоронних органах він служив 18 років. У 2019 році сам звільнився та з того часу бере активну участь в акціях на підтримку Олексія Навального.

Кашинцев простояв на Красній площі з плакатом "Свободу Навальному. Putin is a killer" лише кілька хвилин, після чого його затримали поліцейські з МВС у районі Китай-город, інформує Telegram-канал SOTA.

У правоохоронних органах мешканець Рибінська прослужив 18 років, з яких 14 років у карному розшуку. Через розбіжності зі своїм керівництвом у 2019 році звільнився із органів. З того моменту активно бере участь у акціях на підтримку Навального. Тільки цього року його тричі затримували: у січні, квітні та грудні.

Кашинцева звинуватили не лише у несанкціонованому мітингу, а й у тому, що він незаконно носить одяг працівника правоохоронних органів. Після складання адміністративного протоколу Олега відпустили.

У січні 2021 року Навальний був заарештований в аеропорту Москви після прильоту з Берліна. Російського опозиціонера звинуватили у справі щодо Ів Роше. Умовний термін замінили на реальний. У колонії він проведе 2,5 роки.

Навальний знаходиться у колонії з березня 2021 року.

Раніше колишні ув'язнені Бурак ы Османов, які відсиділи у колонії ІЧ №2, розповіли про умови утримання Навального.

Нагадаємо, розслідувачі з Bellingcat заявили, що загиблий у Берліні російський дипломат є сином офіцера ФСБ і він причетний до отруєння Навального та вбивства Хангошвілі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини