17 грудня 2021, 09:34

Обласний суд Ростова розпочав перевірку через визнання присутності російської армії в Україні

У Ростові-на-Дону готується службове розслідування щодо винесення тексту вироку, в якому озвучено присутність російських військ на Донбасі.

Обласний суд Ростова розпочав перевірку через визнання присутності російської армії в Україні

На початку поточного тижня Кіровський районний суд Ростова-на-Дону ухвалив вирок громадянину РФ Забалуєву. Справа стосувалася хабарів. У вироку фігурували російські військові частини, що знаходилися на території Донбасу з 2014 року.

Через добу суддя заявив, що його слова та рішення Феміди були неправильно тлумачені пресою. Проте за справу взявся обласний судовий департамент регіону, повідомляє "Знак".

Джерело повідомляє, що рішення суду є законним, однак є низка питань щодо суті викладених у вироку фактів.

Суд не став розбиратися у деталях, а лише озвучив факти, які виклав сам підсудний. Йому було надано право захисту будь-якими способами. Забалуєв і повідомив суд, що на території Донбасу були російські військові формування.

Суд розглядав справу про корупцію під час постачання продуктів харчування до російських військових частин компанією "Технологія". Глава компанії давав хабарі голові Центру держсанепіднагляду ПВО на постачання продуктів. Щомісяця чиновник отримував по 90 тисяч рублів і закривав на все очі. "Технологія" постачала продукти у військові частини, розташовані на Донбасі.

Постачання здійснювалися двічі на тиждень. Для цього формувалася колона із 70 машин. Експерти кажуть, що такого постачання вистачило б, щоб нагодувати 25 тисяч російських солдатів.

У Кремлі заявили, що, найімовірніше, у вердикті суду є якась помилка, оскільки російської армії "ніколи на Донбасі не було".

Раніше ми повідомляли, що 15 грудня у Ростові місцевий суд ухвалив рішення у справі про корупцію, який підтвердив присутність російської армії на Донбасі.

Нагадаємо, в ОРДЛО прокоментували рішення ростовського суду та цим підтвердили присутність російської армії на Сході України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини