14 грудня 2021, 11:36

"Не сходиться щось", – російський блогер Адагамов прокоментував вибух у монастирі у Серпухові

Російський блогер Адагамов звернув увагу на заяву патріарха РПЦ Московського патріархату Кирила.

"Не сходиться щось", – російський блогер Адагамов прокоментував вибух у монастирі у Серпухові

У соціальних мережах обговорюють вибух у православній гімназії у жіночому монастирі у російському Серпухові, який стався напередодні вранці, 13 грудня. Його влаштував 18-річний колишній учень закладу.

Гімназист збирався привести у дію саморобний вибуховий пристрій під час ранкової молитви, але він спрацював на вході до гімназії.

Відомий російський блогер Рустем Адагамов на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter звернув увагу на заяву патріарха РПЦ Московського патріархату Кирила, який раніше пояснив стрілянину у школі у російській Казані (навесні 2021 року) відсутністю релігійного виховання.

Проте чергову спробу розправи влаштував випускник православної гімназії з фундаментальною релігійною освітою.

"Не сходиться щось", – заявив Адагамов, коментуючи версію патріарха РПЦ.

За словами джерела російського інформаційного агентства "Интерфакс", мотивом для нападу стала "ненависть підозрюваного до педагогів школи та черниць на тлі особистих неприязних стосунків".

Раніше з психологом гімназії Струженков уклав "антисуїцидальний контракт" – письмову угоду, що він бере на себе зобов'язання зберігати своє життя та не завдавати собі шкоди до 1 січня 2022 року. Це було зроблено, бо Струженков казав, що не бачить свого майбутнього та не хоче жити. Батьки возили сина до Москви до психолога, понад рік він приймав антидепресанти через суїцидальні думки. Однак попри це на обліку молодик не стояв.

За попередніми даними, мотивом злочину могла стати ненависть підозрюваного до педагогів школи та черниць на тлі особистих неприязних стосунків. Під час навчання нападник зазнавав булінгу.

Повідомлялося, що 18-річний хлопець, який влаштував вибух у православній гімназії у Серпухові, помер від втрати крові.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини