13 грудня 2021, 12:17

Серпуховський підривник Струженков уклав із психологом "антисуїцидальний контракт"

Згідно з оприлюдненим у Мережі письмовим документом, Владислав Струженков обіцяв не зводити рахунки з життям до 2022 року.

Серпуховський підривник Струженков уклав із психологом "антисуїцидальний контракт"

У 18-річного підривника був рак. Йому видаляли щитовидку. Діагноз "Онкологія" Струженкову поставили у 2015 році. З того періоду у нього виникли проблеми з психікою.

Струженкова перевели до православної гімназії, бо над ним знущалися у звичайній школі.

З психологом гімназії він уклав "антисуїцидальний контракт" – письмову угоду, що він бере на себе зобов'язання зберігати своє життя та не завдавати собі шкоди до 1 січня 2022 року.

Це було зроблено, бо Струженков казав, що не бачить свого майбутнього та не хоче жити. Батьки возили сина до Москви до психолога, понад рік він приймав антидепресанти через суїцидальні думки. Однак попри це на обліку молодик не стояв.

Нещодавно матір підривника скаржилася психологові, що син перестав приймати призначений препарат. "Відмінив" ліки його батько Андрій. У квартирі Струженкова-старшого триває обшук.

Після видалення щитовидки у хлопця почався гормональний збій, він почав товстіти, через що переживав. У гімназії Струженкова характеризують як мовчазного та замкнутого.

За попередніми даними, мотивом злочину могла стати ненависть підозрюваного до педагогів школи та черниць на тлі особистих неприязних стосунків. Під час навчання нападник зазнавав булінгу.

Нагадаємо, 18-річний хлопець, який влаштував вибух у православній гімназії у Серпухові, помер від втрати крові.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини