8 грудня 2021, 20:34

Путін обіцяє зняття санкцій Заходу з Росії: "Їм доведеться це зробити, просто доведеться!"

Російський президент Володимир Путін анонсував скасування санкцій проти РФ, запроваджених за агресію проти України.

Путін обіцяє зняття санкцій Заходу з Росії: "Їм доведеться це зробити, просто доведеться!"

Президент Росії Володимир Путін впевнений, що Захід відмовиться від санкцій, запроваджених за окупацію українських Криму та Донбасу.

Таку заяву він зробив 8 грудня під час зустрічі з учасниками Конгресу молодих учених Росії, передає Діалог.UA.

“Я не бачу, як вони (США та Європа – ред.) можуть вийти ось із цього витка. Хоча, звісно, їм доведеться це зробити (зняти санкції – ред.). Просто доведеться!” – сказав Путін.

Він дуже туманно пояснив свої слова, зазначивши, що станеться це “через своєрідний розвиток ситуації у світі”.

Варто зазначити, що передумов для зняття санкцій проти РФ не спостерігається. Крим і Донбас вже майже 8 років перебувають під російською окупацією, і Москва не демонструє намірів відмовитися від агресії. Навпаки, ескалація лише посилюється.

Важливо, що напередодні зустрічі із вченими Путін провів відеопереговори з американським колегою Джозефом Байденом. І у розмові лідер США відкрито попередив його про намір ввести "пекельні" санкції, якщо РФ піде на нове вторгнення в Україну.

Росії погрожують, у тому числі відключенням від платіжної системи SWIFT і блокуванням газопроводу "Північний потік – 2".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Кремлі розкрили деталі двогодинних переговорів – Путін вимагав від Байдена гарантій невступу України до НАТО. На це він отримав жорстку відмову.

Ми також писали, що Путін відповів, чи піде він на військове вторгнення в Україну.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини