7 грудня 2021, 17:15

Перші кадри нападу на МФЦ Москви: стріляв у спини, але "Глок" заклинило

До Мережі потрапили перші кадри стрілянини у МФЦ Москви, у якій загинуло двоє людей.

Перші кадри нападу на МФЦ Москви: стріляв у спини, але "Глок" заклинило

З'явилося відео стрілянини, яку 7 грудня у Багатофункціональному центрі (МФЦ) Москви влаштував 45-річний Сергій Глазов. Жертв могло бути більше.

Відео, зняте за допомогою камери спостереження, опублікував Telegram-канал Mash, передає Діалог.UA.

У ролику знято коридор МФЦ. Якоїсь миті з кімнати, де відбувається стрілянина, починають у паніці вибігати люди. Слідом виходить і сам стрілець, цілячись відвідувачам і співробітникам у спини зі свого "Глока". Вистрілити він не може та починає смикати пістолет, який, мабуть, заклинив.

Після цього чоловік опускає пістолет і спокійно йде.

Контекст

Сергій Глазов влаштував стрілянину у МФЦ Москви після прохання співробітників надіти маску на обличчя. Він убив двох людей (охоронця й адміністратора), а також поранив ще чотирьох. Серед постраждалих є 10-річна дівчинка Софія.

Стрілка вдалося затримати на місці.

Судячи з повідомлень ЗМІ, він був у неадекватному стані та розповідав про те, що пандемія нібито є світовою змовою. Чоловікові призначено психологічну експертизу.

Порушено кримінальну справу щодо вбивства двох і більше осіб і про незаконне поводження зі зброєю. Затриманому загрожує довічне ув'язнення.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що, за даними мас-медіа, стрілець Глазов, який відкрив вогонь у МФЦ Москви через маску, служив розвідником у СВР.

Ми також писали, що ЗМІ РФ видали випадкового росіянина за стрільця із московського МФЦ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини