3 грудня 2021, 11:44

У Держдумі зробили заяву щодо визнання "ДНР і ЛНР" і військової допомоги Донбасу

Держдума Росії готова визнати незалежність "ДНР і ЛНР", а також надати військову допомогу у разі "вторгнення" України на Донбас.

У Держдумі зробили заяву щодо визнання "ДНР і ЛНР" і військової допомоги Донбасу

Представники всіх трьох великих фракцій Держдуми Росії заявили в один голос, що готові визнати незалежність "ЛНР" і "ДНР", а також надати військову допомогу окупованому Донбасу у разі відновлення бойових дій у регіоні.

У Держдумі заявляють, що на території окупованого Донбасу мешкає 700 тисяч громадян Росії, інформує "Інтерфакс".

До того ж у Держдумі заявили, що до кінця 2021 року громадян Росії на Донбасі може стати 1 млн людей. Перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Віктор Водолацький заявив, що жоден президент світу не залишить своїх громадян "у біді".

Сам депутат готовий хоч сьогодні визнати незалежність псевдореспублік. Проте Москву стримує лише один фактор: вони поставили підпис під Мінськими угодами. Депутат також упевнений, що якщо Україна відмовиться від "нормандського формату" та Мінських угод, то тоді у всіх "руки розв'язані" і можна робити все, що завгодно, щодо Донбасу.

Представник КПРФ Дмитро Новіков заявив, що його фракція вже давно виступає за визнання ОРДЛО. Також російські комуністи виступають за надання Донбасу військової допомоги у разі загострення ситуації у регіоні.

Представник "Справедливої Росії" Олексій Чепа заявив, що Москва дотримуватиметься Мінських угод, проте якщо Київ вийде з них, то не виключено визнання "ДНР і ЛНР".

А ось лідер ЛДПР Володимир Жириновський закликає не лише визнати ОРДЛО, а й включити "республіки" до складу Росії.

Раніше ми повідомляли, що "ватажок ДНР" Денис Пушилін готовий звернутися за військовою допомогою не лише до Росії, а й до Білорусі у разі наступу з боку ЗСУ.

Нагадаємо, у Радфеді Росії готові виділити "ДНР і ЛНР" військову допомогу, якщо Україна вирішить повернути регіони за допомогою зброї.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини