2 грудня 2021, 11:45

"Багато росіян хотіли б жити у такій країні, як Україна", – заява Нуланд обурила Скабєєву

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва розкритикувала заяву заступника державного секретаря США Вікторії Нуланд щодо РФ.

"Багато росіян хотіли б жити у такій країні, як Україна", – заява Нуланд обурила Скабєєву

Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд зробила заяву про Росію та Україну, яка обурила російську пропагандистку Ольгу Скабєєву. Ведуча ток-шоу "60 минут" у зв'язку із заявою Нуланд обурилася "відірваністю" американських політиків від дійсності.

Напередодні під час виступу на Київському безпековому форумі Нуланд заявила, що багато росіян заздрять українським свободам і цінностям, мріючи про життя у такій країні, як Україна. За її словами, росіянам хотілося б, щоби схожа ситуація спостерігалася і всередині РФ.

"Ми закликаємо вас і надалі відстоювати те, що ви відстоювали завжди, у тому числі мир і наші спільні цінності, та показувати приклад. Ви знаєте, чимало росіян хотіли б також бачити у своїй країні те, що відбувається у вашій. Багато росіян хотіли б жити у такій країні, як ваша”, – зазначила американський політик.

Заява Нуланд викликала обурення Скабєєвої, яка у своєму телеграм-каналі опублікувала фрагмент відео та заявила про "відірваність американців від російської дійсності".

"Наскільки американці таки відірвані від нашої дійсності!" – емоційно відреагувала Скабєєва на заяву заступника держсекретаря США.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що в Україні значно більш розвинене громадянське суспільство, рівень громадянських свобод, включно з вільними виборами та свободою слова. Україна має низку переваг перед РФ, включаючи безвізовий режим із країнами Європейського Союзу та договір про відкрите небо.

Зазначимо, напередодні ЗМІ повідомляли, що з 1 грудня Україна значно обігнала Росію за мінімальним розміром оплати праці попри поклади нафти та газу у північного сусіда. Таким чином, Україна не лише зберегла, а й значно збільшила відрив від Росії за одним із найважливіших економічних показників. Сьогодні мінімальна зарплата в Україні на 30% перевищує аналогічний показник у РФ.

У Росії розгорівся публічний конфлікт, пов'язаний із постійною критикою України у прямому ефірі федеральних каналів РосТВ. З'ясувалося, що ток-шоу "60 минут" ведучої Ольги Скабєєвої навіть у день трагедії на шахті у Кузбасі з великою кількістю жертв проігнорувало цю подію та присвятило випуск програми критиці України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини