25 листопада 2021, 12:16

Вибух на шахті у Кузбасі: у зниклих гірників закінчилося повітря, кількість загиблих може зрости до 60 осіб

У гірників, що зникли, закінчився час дії саморятівників, за допомогою яких вони могли дихати.

Вибух на шахті у Кузбасі: у зниклих гірників закінчилося повітря, кількість загиблих може зрости до 60 осіб

На території російського Кузбасу на шахті "Листвяжная" сьогодні зранку пролунав вибух. За даними російських інформаційних агентств, внаслідок трагедії загинули як мінімум 11 людей, проте кількість жертв може значно зрости найближчим часом.

За даними журналістів російського видання Readovka, у шахті після вибуху досі не можуть знайти 49 робітників.

Джерело інформагентства "Інтерфакс" повідомило про вибух у вентиляційному штреку на глибині 250 метрів, проте джерело ТАРС розповіло, що причиною задимлення на шахті було займання вугільного пилу.

Регіональне відділення Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ повідомило, що місце розташування гірників виявити не вдалося, зв'язку з ними немає.

"Через сильне задимлення до них неможливо дістатися", - зазначають журналісти.

Ситуація посилюється тим, що у зниклих у шахті гірників закінчився час дії саморятівників, за допомогою яких вони могли дихати. Пошуково-рятувальну операцію призупинено, пишуть ЗМІ.

Російські ЗМІ повідомляють, що, за попередньою версією слідства, причина вибуху – спалах вугільного пилу. Губернатор Кемеровської області повідомляє про 6 загиблих, проте ЗМІ озвучують цифру 11 осіб. Джерело повідомляє, що понад 40 людей було госпіталізовано до лікарні з різними травмами. Ще 48 людей досі не вийшли на зв'язок. Вони перебувають під землею.

Раніше ми повідомляли, що 14 листопада 2021 року у Липецьку пролунав вибух на території ЛНМК: на людей звалилося 2000 м2 покрівлі.

Нагадаємо, 7 вересня 2011 року в ОРДЛО на двох шахтах сталася трагедія, внаслідок якої загинуло 9 гірників.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини