17 листопада 2021, 22:10

'"Заберуть все, плюс репарації", – полковник ФСБ Стрєлков обіцяє РФ проблеми з "Північним потоком – 2"

Російський диверсант Ігор Стрєлков впевнений, що газопровід "Північний потік – 2" у майбутньому принесе РФ багато проблем.

'"Заберуть все, плюс репарації", – полковник ФСБ Стрєлков обіцяє РФ проблеми з "Північним потоком – 2"

Полковник ФСБ РФ, диверсант Ігор Стрєлков (Гіркін) розкритикував російську владу за будівництво газопроводу до Європи в обхід України "Північний потік – 2".

Із заявою він виступив на власному каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

Він висловив впевненість, що Кремль у результаті зможе досягти сертифікації "Північного потоку – 2". І це при тому, що РФ вже має кілька газопроводів в обхід України, через які можна постачати газ європейцям.

"Ніхто навіть не згадує про "протухлі" "Південний потік" (зовсім) і "Турецький потік" (протух на три чверті)”, – поскаржився диверсант РФ.

Він впевнений, що у майбутньому "Північний потік – 2" стане величезною пасткою для Росії.

"Якщо СП – 2 все-таки буде запущений, дорогі західні партнери Унікального (президента РФ Володимира Путіна – ред.) "здеруть" з нього за це такі поступки, які змусять засумніватися у наявності у РФ суверенітету не тільки у мене. І на цьому не зупиняться – вимагатимуть більше, більше і більше. Поки не заберуть все, включно і саму трубу та газ у ній плюс репарації за порушення екології на 100 років вперед", – вважає Стрєлков.

Контекст

"Північний потік – 2" – новий російський газопровід, через який постачання газу безпосередньо здійснюються з РФ до Європи, а саме до Німеччини. Додаткових потужностей на європейському ринку РФ не потребувала, головною метою проєкту стало створення трубопроводу, який би дозволив їй обходитися без українського транзиту.

Газопровід добудований, але поки що не введений в експлуатацію. Він знаходиться у процесі сертифікації у ЄС.

Лобіює проєкт особисто Берлін, однак у Європі "Північний потік – 2" має погану репутацію. Експерти вважають, що він може загрожувати енергетичній безпеці регіону.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Німеччина офіційно зупинила сертифікацію "Північного потоку – 2".

Ми також писали, що "Газпром" взяв тайм-аут: "Північний потік – 2" не схвалять найближчим часом.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини