10 листопада 2021, 17:31

"Пора повернути цю землю собі", - Скабєєва про відео з Києва

На тлі окупації Криму та Донбасу Скабєєва зробила багатозначну заяву на адресу України та Києва.

"Пора повернути цю землю собі", - Скабєєва про відео з Києва

Російська пропагандистка та телеведуча ток-шоу "60 хвилин" Ольга Скабєєва заявила про необхідність повернути Росії контроль над Києвом. У своєму телеграм-каналі російська телеведуча прокоментувала відео з Києва, яке розмістила журналістка видання "Страна" Олеся Медведєва.

Уродженка Горлівки (окупована російськими військовими) у своєму телеграм-каналі опублікувала відео з української столиці.

"Небо у Києві сьогодні таке", - написала вона.

У відповідь Скабєєва процитувала рядки пісні російського музиканта та лідера гурту "Акваріум" Бориса Гребенщикова з багатозначним підтекстом щодо України та Києва.

"Ця земля була нашою, поки ми не загрузли у боротьбі. Настав час повернути цю землю собі", - написала Скабєєва, коментуючи відео з Києва.

Раніше російські журналісти та політики, включно з депутатами російської Думи, заявляли про необхідність штурмом захопити Київ і кілька східних областей України, після чого включити їх до складу РФ.

Раніше Жириновський назвав області України, які увійдуть до Росії. Згідно з озвученим планом, українські військові нібито мають піти на штурм Криму та окупованої частини Донбасу, після чого Росія кидає у бій власну армію. Жириновський стверджує, що після розгрому української армії на допомогу Україні прийдуть польські військові, які також зазнають поразок від РФ.

Ми також писали, що Жириновський виступив із заявою.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини