9 листопада 2021, 12:57

ЗМІ: "Людожерські режими поважають один одного", – у Росії готові зняти заборону з "Талібану"

Напередодні ІА "Росія сьогодні" зажадала від своїх журналістів більше не називати "Талібан" терористичною організацією, а застосовувати м'якше формулювання.

ЗМІ: "Людожерські режими поважають один одного", – у Росії готові зняти заборону з "Талібану"

Учора, 8 листопада, у росЗМІ з'явилася інформація, що ІА "Росія сьогодні", куди входить РІА "Новини" та Russia Today, вимагає від своїх працівників більше не називати "Талібан" терористичною організацією.

Керівництво ІА вимагає згадувати про "Талібан" як організацію, яка перебуває під санкціями ООН через свою терористичну діяльність, інформує Telegram-канал "Ватне болото".

Журналісти РІА "Новини" зізналися, що дійсно отримали електронною поштою лист такого змісту.

У соцмережах відреагували на цю новину одним реченням: "Людожерські режими поважають один одного".

Проте в офіційному списку заборонених у Росії організацій "Талібан" усе ще зазначений як терористична організація. Однак не варто забувати, що 21 жовтня президент Росії прозоро натякнув, що незабаром Москва виключить "Талібан" зі списку терористичних організацій. Таку заяву Володимир Путін зробив наступного дня після візиту талібів до Москви. Більш того, глава Кремля заявив, що Росія домагатиметься на рівні ООН викреслити "Талібан" зі списку терористів.

"Заборонена у Росії організація, яку у Росії заборонено називати забороненою", - іронізують у мережі.

Раніше ми повідомляли, що 20 жовтня представники "Талібану" прибули з робочим візитом до Москви. Вони хочуть від Росії економічної та політичної підтримки.

Нагадаємо, 22 жовтня 2021 року у рамках виступу на дискусійному клубі "Валдай" Путін зізнався, що готовий виключити зі списку терористичних організацій "Талібан".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини