11 жовтня 2021, 15:53

Влада Росії дозволила графіті з Моторолою у Петербурзі – місцеві жителі їх зафарбували

Жителі Петербурга регулярно зафарбовують графіті із зображенням найманця "ДНР" Арсена Павлова (Мотороли).

Влада Росії дозволила графіті з Моторолою у Петербурзі – місцеві жителі їх зафарбували

Жителі російського Санкт-Петербурга на постійній основі зафарбовують графіті із зображенням найманця "ДНР" Арсена Павлова, який брав участь в окупації Донецької та Луганської областей у 2014 році, пише "ОстроВ".

Автор ідеї нанести зображення визнаного в Україні терористом Павлова (кличка Моторола) Вадим Шах-Назаров обурився вчинком жителів міста і зазначив, що нанесення зображення було погоджено з російською владою.

Тих, хто зафарбовує графіті найманця, Шах-Назаров назвав "вандалами".

Більш того, автори малюнка чергують біля стіни, намагаючись вистежити тих, хто зафарбовує зображення. Однак, незважаючи на стеження, вистежити "вандалів" поки так і не вдалося.

"Це єдині графіті у Пітері, узгоджені навіть з Міненерго. Але зафарбовували його не представники адміністрації, а вандали. Нам доводилося чергувати, щоб вистежити цих людей, що, втім, не вдалося", - поскаржився він.

Журналісти опублікували в Інтернеті фотографію графіті, на яких художники зобразили російського найманця і відзначили, що він є "героєм ДНР".

Досі немає підтверджених версій про те, хто саме ліквідував російського найманця у Донецьку. Користувачі соціальних мереж сперечаються, що це могли бути російські й українські спецслужби.

Раніше в Інтернеті було опубліковано архівне відео про російського терориста Арсена Павлова на прізвисько Моторола, якого росіяни вважають героєм війни на Донбасі. Фрагмент відео довгий час переховувався, оскільки показує реальну суть так званих "російських добровольців" і одного з найвідоміших російських бойовиків першої хвилі окупації Донбасу 2014 року.

Як повідомлялося раніше, у Мережі обговорювали ролик молодої жінки з Маріуполя, яка була обурена, що її дитині у дитячому садку розповіли про війну між Україною та Росією. Вона образила ЗСУ і негативно висловилася на адресу співвітчизників.

Після резонансу жінка видалила запис і вибачилася.

До цього повідомлялося про образи на адресу українців з боку студентки КНУ імені Тараса Шевченка. Дівчина обурилася реакцією українців на появу російського репера Басти у Києві.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини