21 вересня 2021, 21:49

"Намагаються задушити конкурентів", – у Росії звинуватили Ілона Маска у демпінгу

Керівник Роскосмосу Рогозін у черговий раз звинуватив Ілона Маска у нечесній боротьбі. Він вважає, що засновник SpaceX навмисне занижує ціни на свої послуги.

"Намагаються задушити конкурентів", – у Росії звинуватили Ілона Маска у демпінгу

Керівник Роскосмосу Дмитро Рогозін у черговий раз звинуватив американського винахідника та бізнесмена Ілона Маска у нечесній конкуренції, передає Діалог.UA, посилаючись на Telegram-канал "Ілон Маск | Iron Man".

На його думку, американський колега нібито "видавлює" російську космічну держкорпорацію з ринку навмисне заниженою вартістю на свої послуги. Директор Роскосмосу стверджує, що таким чином засновник SpaceX демпінгує для того, щоб позбутися конкурентів.

При цьому, за словами Рогозіна, Маск використовує чисельні національні субсидії. У зв'язку з цим глава Роскосмосу назвав американську комерційну космічну компанію основним суперником і виключив готовність відкритого партнерства зі SpaceX.

У той же час він підкреслив, що російська космічна держкорпорація зацікавлена у розвитку приватних компаній у країні.

Цікаво, що перед цим глава Роскосмосу мав намір запросити Ілона Маска, Джеффа Безоса та Річарда Бренсона на запуск корабля "Союз МС-19", намічений на початок жовтня.

Саме на ньому на МКС має дістатися знімальна група фільму "Виклик". Росіяни вперше займуться зйомками художньої кінокартини на орбіті.

Нагадаємо, навесні Росія хотіла доставляти космонавтів на МКС на кораблі Маска - Рогозіну пригадали "батут".

На початку літа повідомлялося, що пів року у США ігнорували листи Рогозіна: глава Роскосмосу заявив, що йде ва-банк.

На початку осені Маск побачив у Рогозіна розлад особистості через дивні заяви.

Напередодні громадянська місія SpaceX успішно завершена.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини