Портніков розкрив "секрет миролюбності" Росії і розповів, як "казку зробити дійсністю"
Публіцист Віталій Портніков закликав знищити економіку Російської Федерації повністю заради миру у всьому світі.

"Якщо Україна продовжить завдавати ударів по нафтопереробних підприємствах Російської Федерації, по військово-промисловому комплексу Російської Федерації, якщо будуть удари по нафтових портах з метою знищити їх і зупинити вивантаження нафти, якщо одночасно посилюватимуться американські санкції, які не дозволять країнам Глобального Півдня купувати російську нафту без санкційних наслідків, то в цьому випадку зменшаться можливості продажу навіть тієї нафти, яку Росія зараз гарячково вивозить у море", - висловив свою думку про те, що відбувається Віталій Портніков.
Про це політичний аналітик розповів у своєму інтерв'ю видання Newsader на каналі YouTube.
"Є ще один дуже важливий момент, про який ми завжди повинні з вами пам'ятати: якщо Росія не переробляє нафту, то все одно у неї не буде достатньої кількості сховищ і танкерів для того, щоб зберегти ту нафту, яку вона переробляє поза її відвантаженням на непрацюючі НПЗ. Таким чином, ми повинні дочекатися моменту консервації свердловин. Нам потрібна загибель російської нафтової промисловості. Це важлива умова миру у всьому світі. Росія завжди, коли має проблеми з нафтою, коли вона не може жити за ресурси, вона завжди починає займатися власними проблемами", - пояснив Портніков.
При цьому журналіст наголосив: "Зрозуміло, що миролюбність Росії залежить від кількості грошей у кишенях її влади, тому потрібно бити по заводах, розраховуючи, що нафтова промисловість Російської Федерації загине, а разом з нафтовою промисловістю має загинути, обернутися в пилюку економіка Російської Федерації, головним символом російського майбутнього має стати куряча ніжка, "ніжка Трампа".
Раніше Dialog.UA писав, як Портніков заявив, що Путіну не потрібен Донбас, озвучивши реальну мету Кремля по Україні.
Нагадаємо, Портніков розповів про чергову пастку, в яку потрапили українці.