21 вересня 2023, 07:30

Наливайченко пояснив, як ООН може змусити Путіна припинити війну в Україні

Ексглава СБУ Валентин Наливайченко розповів, як і за яких умов ООН зможе допомогти Україні у війні проти РФ.

Наливайченко пояснив, як ООН може змусити Путіна припинити війну в Україні

Журналіст Espreso.TV поставив запитання на актуальну тему своєму гостю Валентину Наливайченку: "Як ООН може змусити Путіна припинити війну в Україні?" У відповідь на це колишній голова СБУ пояснив, що вплинути на очільника Кремля зможе тільки "оновлена" ООН, і розповів, яким чином потрібно реформувати цю Організацію.

Інтерв'ю Валентина Наливайченка для Espreso.TV можна подивитися на каналі YouTube.

Народний депутат України розповів, що має змінитися в ООН, щоб Організація була здатна допомогти Україні зупинити Путіна: "Ця організація ООН ніяк не змусить, це зрозуміло, але Міжнародний трибунал потрібен, це раз. Далі, антипутінська коаліція та її збільшення (я маю на увазі групу з підтримки України та зміцнення оборони наших ЗСУ під кодовою назвою "Рамштайн"), там потрібно, щоб було більше членів".

При цьому Валентин Наливайченко загострив увагу на тому, на який крок мають наважитися країни-члени ООН: "Однозначно 190 країн (потрібно ще й Білорусь прибрати) повинні однозначно зупинити членство Росії в ООН і застосувати повну економічну блокаду РФ до закінчення війни. Ніяк інакше ООН не зупинити російського агресора. Наші Збройні сили зупиняють і вибивають ворога, але не ООН, не такими заявами та не такою бездіяльністю: всі спостерігають і думають, що там українці воюють, то й нехай собі воюють".Раніше Наливайченко назвав єдину мету Путіна, заради якої він зірвав зернову угоду.

Також Наливайченко пояснив, що не так із врученням обвинувачення Коломойському.

Нагадаємо, Наливайченко озвучив "незручну правду" про F-16 простими словами.

Автор: Сеть

Останні новини