15 вересня 2023, 11:15

"Після Андріївки ЗСУ взяли курс на важливу ділянку, що відкриває вогневий контроль над Бахмутом", – Коваленко

Найближчим часом ЗСУ варто очікувати контратак противника на Бахмутському напрямку, упевнений Коваленко.

"Після Андріївки ЗСУ взяли курс на важливу ділянку, що відкриває вогневий контроль над Бахмутом", – Коваленко

Сьогодні, 15 вересня у Генштабі України підтвердили інформацію про звільнення Андріївки на півдні від Бахмуту. Бійці з 3-ї штурмової бригади України заявили, що їм протистояли окупанти з 72-ї мотострілецької бригади. Саме залишки цієї бригади і намагатимуться повернути раніше втрачені позиції, впевнений Коваленко.

Окупанти відійшли з Андріївки та закріплюються за залізницею. Однак ця ділянка фронту просто кишить окупантами, а отже найближчим часом варто очікувати контратак з боку окупантів із 72-ї мотострілецької бригади.

Немає офіційної інформації щодо Кліщіївки, хоча багато соцмереж пишуть, що вона у "сірій зоні". Однак окупанти щодня намагаються повернути під свій контроль раніше втрачені позиції. Не варто забувати, що не так давно МО РФ навіть перекинуло під Кліщіївку на допомогу армії Путіна танки "Т-90М Прорив".

Мета ЗСУ очевидна: це вихід на трасу 0513. Контроль над нею дасть змогу значно послабити логістику окупантів, які перебувають у Бахмуті. Ба більше, з цієї траси відкривається вогневий контроль над східною околицею Бахмуту.

Раніше ми повідомляли, що бійці з 3-ї ОШБр поділилися деталями звільнення Андріївки.

Нагадаємо, 15 вересня у Генштабі України офіційно підтвердили звільнення Андріївки на Бахмутському напрямку.

Автор: Александр Коваленко (Злой Одессит)

Останні новини