14 вересня 2023, 07:45

Екскомандир спецпризначенців Десятник повідомив, до чого готуватися українцям, щоб не опинитися захопленими зненацька

Доброволець ЗСУ Денис Десятник нагадав, що війна буде затяжною й українським чоловікам потрібно йти захищати Україну.

Екскомандир спецпризначенців Десятник повідомив, до чого готуватися українцям, щоб не опинитися захопленими зненацька

Правильніше просто зараз шукати способи, щоб тренуватися, готуючись воювати, ніж отримати повістку, коли ти нічого не вмієш, пояснив Денис Десятник. Досвідчений ізраїльський військовий, який від початку повномасштабного вторгнення РФ є добровольцем ЗСУ, визнав, що ситуація на фронті важка, а ті, хто давно воює, втомилися, їм потрібне підкріплення. При цьому екскомандир ізраїльського спецназу наголосив, що союзники мають допомогти навчити українських чоловіків основ ведення бойових дій.

Інтерв'ю Дениса Десятника можна подивитися на каналі YouTube.

Ізраїльський розвідник попередив українців про неминуче: "Ті, хто воює, вже втомилися, тому що війна триває понад півтора року, але ми маємо зрозуміти, що війна не закінчилася, а Росія здатна воювати довго. Відступати російські окупанти не будуть, їх потрібно витісняти силою: їх потрібно вибивати, їх потрібно знищувати. Тільки так можна знищити ворога".

Денис Десятник звернувся до українських чоловіків: "Ми повинні зрозуміти, і це більше стосується чоловічого населення (я не кажу про жіноче населення), що потрібно зібратися та зрозуміти, що доведеться воювати, що доведеться знищувати ворога. Для того щоб ти, хто ще не воює, не були захоплені зненацька, щоб їх не призвали та вони на фронті не виявилися не навченими, треба вже зараз якимось способом навчатися".

Також він зазначив, чому так важливо вчитися воювати просто зараз, а не після отримання повістки: "Я вважаю, що влада повинна якомога більше відкривати навчальних центрів, якомога більше запрошувати іноземних інструкторів, щоб навчати та навчати чоловіче населення, бо навчений боєць вартий багатьох ненавчених бійців".

Раніше екскомандир спецназу Десятник пояснив, чому ніхто не намагається усунути Путіна.

Нагадаємо, Десятник прокоментував чутки про те, що "вагнерівці" знову з'являться на фронті.

Тим часом Десятник дав оптимістичний прогноз щодо перемоги України.

Автор: Сеть

Останні новини