18 лютого 2022, 09:48

Чому ставка Росії на авіацію та ракети у війні з Україною провалиться – Арестович

Застосування ЗС Росії бойової авіації та ракетних систем проти України не гарантує її перемогу, запевняє Олексій Арестович.

Чому ставка Росії на авіацію та ракети у війні з Україною провалиться – Арестович

Потужність російської армії дуже перебільшена. Україна на сьогодні має серйозні засоби проти авіації та ракетних військ РФ.

Про це в інтерв'ю Politeka заявив колишній радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

“Зліт літака ще не означає, що він вистрілить, а вистрілити  ще не означає потрапити. Тому повно прикладів. Госпіталь у Сирії, по якому росіяни двічі пускали ракети “Калібр” і жодного разу не потрапили. А це високоточні ракети. Площа шпиталю – 3 кв. км. В одному із залпів 2 із 5 пущених ракет взагалі не долетіли до території Сирії. Про що ви говорите?" – розповів Арестович.

Він звернув увагу на важливий аспект. Сьогодні частка високоточної зброї у ВКС Росії становить лише 1,5%.

"Сполучені Штати застосовували понад 50% у війні 91-го року у (Перській  ред.) затоці 30 років тому", – зазначив ексрадник.

Він запевнив, що Україна має сили та засоби для протидії російській військовій авіації. Наприклад, ЗСУ мають 51 дивізіон протиповітряної оборони, з яких майже 30 оснащені зенітно-ракетними комплексами "С-300" із максимальною дальністю ураження до 200 км.

"От ця ставка на авіацію та ракетне озброєння, яким зазвичай любить розважити нас російська пропаганда, повністю провалиться", – впевнений Арестович.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Радбезі оцінили рівень загрози вторгнення РФ в Україну.

Ми також писали, що Міноборони Британії показало мапу вторгнення РФ в Україну.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Автор: Алексей Арестович

Останні новини