26 березня 2024, 12:27

"Ситуація погіршується", – обіцянка росіянам щодо економіки від Путіна провалилася

Занепад виробництва яєць у Росії посилився, незважаючи на обіцянки Путіна росіянам.

"Ситуація погіршується", – обіцянка росіянам щодо економіки від Путіна провалилася

Після обіцянки Путіна поліпшити ситуацію виробництво яєць у Росії не тільки не зросло, а й продовжило падіння. За даними "Росптицесоюзу", за перші два місяці поточного року виробництво впало на 1,8%, склавши 6,11 мільярда штук, що на 110,1 мільйона яєць менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє російське видання "Коммерсант", журналісти якого отримали у розпорядженні статистику "Росптицесоюзу". Особливо виділяється той факт, що яйця увійшли до списку найдорожчих продуктів на продовольчому ринку Росії. За минулий рік ціна на них зросла в 1,6 раза, досягнувши позначки 132,45 рубля за десять штук.

Раніше Путін висловлювався з цього приводу ще у грудні, називаючи ситуацію з цінами на яйця "збоєм у роботі уряду" й обіцяючи поліпшити становище. Однак, незважаючи на обіцянки, ситуація лише погіршилася.

"Чергова обіцянка президента вирушила туди ж, куди й усі інші: до списку невиконаних", - коментує інформацію у своєму Telegram-каналі російський економічний аналітик Анатолій Несміян.

Ба більше, ситуація у Бєлгородській області, одному з найважливіших регіональних центрів виробництва продовольства у Росії, стає дедалі напруженішою через бойові дії між російськими повстанцями та регулярними підрозділами армії РФ.

Бєлгородська область славиться своїми великими сільськогосподарськими угіддями та високими показниками виробництва продуктів харчування. Однак останніми днями цей регіон опинився під ударом бойових дій, які загрожують не тільки безпеці місцевих жителів, а й виробничій базі регіону.

Наслідки цього конфлікту відчуваються не тільки на місцевому рівні, а й у всій країні, оскільки Бєлгородська область відіграє значну роль у забезпеченні продовольчої безпеки Росії. Загроза переривання поставок із цього регіону викликає серйозні побоювання щодо стабільності постачання продуктів харчування по всій країні.

Раніше ми повідомляли, що з початку 2023 року яйця у РФ подорожчали на 53%.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини