12 березня 2024, 12:47

"Руйнівна атака", – Bloomberg про подробиці удару України по НПЗ "Лукойла" у Росії

Удар по заводу "Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез" є найбільш руйнівною атакою українських безпілотників на російський нафтопереробний сектор за останній місяць.

"Руйнівна атака", – Bloomberg про подробиці удару України по НПЗ "Лукойла" у Росії

Українські безпілотники вночі атакували російські нафтопереробні заводи, поставивши під загрозу відновлення потужностей з перероблення пального у країні якраз у той час, коли сезонний попит на нього зростає, повідомляє інформаційне агентство Bloomberg.

Завод ПАТ "Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез" у Нижегородській області зупинив одну з установок після "інциденту", повідомила прес-служба підприємства. Заява була зроблена незабаром після того, як губернатор регіону повідомив у Telegram про атаку безпілотника, внаслідок якої виникла сильна пожежа.

Удар по заводу "Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез" у Нижегородській області, що постачає паливо на внутрішній і зовнішній ринки, є найбільш руйнівною атакою українських безпілотників на російський нафтопереробний сектор за останній місяць.

За словами губернатора області, ще один безпілотник було збито у місті Кириші, де розташований великий нафтопереробний завод компанії "Сургутнафтогаз", приблизно за 1000 км від Нижнього Новгороду.

Щоб підтримати внутрішній ринок, Росія ввела тимчасову заборону на експорт бензину з 1 березня та доручила нафтопереробним заводам скоординувати сезонні плани технічного обслуговування, щоб забезпечити стабільні поставки.

Нагадаємо, підірвана українським безпілотником нафтобаза у російському Орлі горить досі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини