Євросоюз запровадить санкції проти влади Росії за вбивство Навального – Боррель
Головний європейський дипломат Жозеп Боррель зазначив, що головний винуватець смерті Навального – це Путін.
Правлячий режим Росії має понести покарання за доведення до смерті політв'язня Олексія Навального. Про це говорив глава дипломатії Європейського союзу Жозеп Боррель, який анонсував введення санкцій щодо пенітенціарної системи РФ, інформує РАР.
Боррель наголосив, що країни-члени ЄС запровадять обмежувальні заходи щодо РФ, але водночас він акцентував увагу, що основна відповідальність за смерть Олексія Навального, який помер у російській в'язниці, лежить на президенті Путіні.
"Ми можемо розглянути можливість введення обмежень проти пенітенціарної системи РФ, проте важливо пам'ятати, хто насправді несе відповідальність за смерть Навального", - зазначив він.
Крім того, глава європейської дипломатії запропонував оголосити систему санкцій ЄС щодо РФ відповіддю на порушення прав людини.
Боррель також додав, що зараз як ніколи важливо продовжувати підтримку України з боку Євросоюзу.
Тим часом російські мас-медіа висунули нову версію вбивства Олексія Навального: "Подарунок на День народження Бастрикіна".
Як повідомлялося раніше, на тілі російського політв'язня Навального було знайдено синці.
Останні новини
"Потрібно визнати..." – Коваленко прояснив ситуацію з наступом армії РФ на Запорізькому напрямку
15:10Z-блогери повідомляють про провал армії РФ під Покровськом: ЗСУ відбили половину Солоного – ЗМІ
14:14ЗСУ просуваються вглиб Росії: зона боїв у Бєлгородській області збільшилася до 17 кв. км – ЗМІ
12:45"Ніколи не були ближчими, ніж зараз", – у Держдепі США про припинення вогню між Україною та РФ
08:01Україна за допомогою навчального літака відродила тактику часів Першої світової війни – Forbes
07:41Географія боїв на Бєлгородщині розширюється: Z-канали пишуть про бої одразу за три населені пункти
07:33Кремль більше хвилює не питання завершення війни в Україні: в ISW про переговорний процес в Ер-Ріяді
07:30