14 березня 2022, 20:36

"Китай використовуватиме Росію безжально", – економіст із РФ

Останні 20 років Кремль запекло озброював ЗС Росії та зараз переведення економіки на військові рейки продовжиться.

"Китай використовуватиме Росію безжально", – економіст із РФ

З початку війни російський ринок залишили десятки міжнародних компаній. У Кремлі погрожують націоналізувати їхнє майно, проте насправді весь бізнес, що пішов, тільки виграє через ситуацію, оскільки покупна спроможність населення сильно впаде. А торгівля у Росії знижує ціну акцій компаній.

Економіст Андрій Мовчан проаналізував майбутнє економіки Росії у передачі на ТГ-каналі опозиціонера Михайла Ходорковського.

За оцінкою експерта, кількість безробітних у Росії до кінця цього року передбачити не можливо. Проте раніше з'явилися інформація, що вже близько 100 тисяч росіян втратили робочі місця.

Рекомендацій щодо економічної поведінки для росіян немає та не може бути. Річ у тім, що історія не знає експериментів такого масштабу зі згортання відносно розвиненої економіки.

Усім, хто може залишити Росію та вивезти свої накопичення, експерт радить зважитися на цей крок. Можливо, із РФ виїдуть близько мільйона людей.

Єдиним вигодонабувачем ситуації стане Китай, який "використовуватиме Росію абсолютно безжально, по повній програмі".

Раніше стало відомо, що Кремль звернувся до Китаю по допомогу у війні проти України. Пекін поки що не дав відповіді.

Військовий експерт Олег Жданов припускає, що Пекін не піде на цю угоду та створить ситуативний союз із Заходом. Таким чином вони максимально ослаблять РФ і як "трофеї" отримають усі промислові гіганти країни.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини