14 листопада 2023, 14:43

Портников про те, чи буде Третя світова війна та чи можливий в Україні "корейський сценарій"

Віталій Портников переконаний, що в Україні неможливий розвиток історії за "корейським сценарієм".

Портников про те, чи буде Третя світова війна та чи можливий в Україні "корейський сценарій"

Журналіст, політичний експерт і блогер Віталій Портников у розмові з Людмилою Немирей спробував спрогнозувати, чи буде Третя світова війна та чи можливий в Україні так званий "корейський сценарій", який пророкують деякі "диванні" експерти.

На думку Портникова, якою б не була напруженою ситуація між країнами, до Третьої світової війни вона не призведе.

Натомість можливе гібридне співіснування демократій і диктатур. Річ у тім, що велика війна невигідна нікому, оскільки у ній усі, зокрема й топ-держави світу, зазнають втрат.

Щодо прогнозів про завершення війни в Україні за якимось "корейським сценарієм", то Портников назвав такі міркування безглуздими, оскільки у нашій країні зараз зовсім інша ситуація, непорівнянна з війною, яку вела КНДР проти Республіки Корея за підтримки обох сторін конфлікту третіми країнами.

Мало того, в України, міжнародно визнаної у кордонах 1991-2013 років, величезна за протяжністю довжина кордону з РФ, і там конфлікт просто "заморозити", як на невеликому Корейському півострові, просто неможливо.

Крім того, агресор Російська Федерація не збирається зупинятися, а продовжує незаконно претендувати на українські землі, повністю ігноруючи всі норми міжнародного права, на які колись зважала (або хоча б вдавала).


Нагадаємо, Віталій Портников припустив, що Сі Цзіньпін може вимагати від Байдена під час особистої зустрічі у Сан-Франциско.

Раніше Портников назвав "секрет успіху" Російської імперії протягом багатьох століть.

Автор: Виталий Портников

Останні новини