27 жовтня 2023, 11:28

"Дуже скоро", – історик назвав подію, яка точно підтвердить смерть Путіна

До чуток про смерть Путіна можна буде серйозно поставитися тільки у разі, якщо найближчим часом у країні зміниться прем'єр-міністр, вважає Дмитро Чернишевський.

"Дуже скоро", – історик назвав подію, яка точно підтвердить смерть Путіна

У ніч на 27 жовтня російські Telegram-канали вибухнули сенсаційною новиною про нібито смерть диктатора РФ Володимира Путіна. Якщо найближчим часом у країні зміниться прем'єр-міністр, то, найімовірніше, чутки правдиві.

Про це розповів відомий російський політик та історик Дмитро Чернишевський у YouTube.

Чернишевський засумнівався у достовірності чуток про смерть Путіна. Однак, зазначив він, такий сценарій цілком може бути реальністю. Ба більше, подібне не було б чимось новим в історії.

"Якщо він дійсно помер, думаєте, хто-небудь нам повідомить? Якщо буде не треба, не повідомлять. Може і віртуальний Путін довгий час правити країною. Коли помер імператор Цинь Шихуанді, то придворні приховали його смерть і ще кілька місяців керували країною від імені трупа, якого возили на візку у паланкіні. Оскільки він смердів, сказали, що імператор захотів риби, привезли віз тухлої риби та туди вивалили. Ось із тухлою рибою він і їздив. І нічого - китайці все зжерли. Від імені цього мертвого тіла, що розкладається, накази розсилали, убили спадкоємця, найкращого полководця, загалом, захопили владу", - розповів Чернишевський.

Він не виключив, що глава Радбезу РФ Микола Патрушев може приховувати смерть диктатора, щоб захопити владу. І якщо це правда, то, запевнив Чернишевський, скоро про це буде відомо. Є ключовий маркер, який побічно вкаже на смерть Путіна: зміна глави уряду.

"За Конституцією плішивця успадковує прем'єр-міністр Мішустін, тому вірний знак, що Путін помер - оголошення про усунення Мішустіна й оголошення прем'єром Патрушева. Потрібно на це орієнтуватися... Якщо зараз буде наказ Мішустіну накласти на себе руки, терміново зведуть цього Дмитра Патрушева (син секретаря РНБО Патрушева - ред.) у прем'єр-міністри, тоді точно помер, а там (на чолі Росії - ред.) двійник. Зараз швиденько здасть владу, а потім теж помре... Якщо Путін не помер, нічого цього не буде. Дуже скоро та дуже просто дізнаємося", - повідомив Чернишевський.

Раніше Соловей повідомив, кого поставить "правити" після Путіна російська еліта.

Ми також писали, що друг Путіна Шредер назвав "фатальною помилкою" вторгнення РФ в Україну.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Автор: Дмитрий Чернышевский

Останні новини