6 вересня 2023, 09:10

"Єдині фашисти в Україні – це російські війська, послані Путіним", – The Atlantic Council

Експерт з Atlantic Council Пітер Дікінсон викрив російську владу, яка розв'язала війну, у цинічній брехні.

"Єдині фашисти в Україні – це російські війська, послані Путіним", – The Atlantic Council

Науковий співробітник Atlantic Council Пітер Дікінсон прокоментував чергові звинувачення російської влади та кремлівської пропаганди на адресу України. Переклад статті експерта опублікували багато українських видань.

Дікінсон вважає, що російська влада, яка постійно звинувачує Україну у фашизмі, має пояснити, як їхнє збочене бачення "ксенофобської та нетерпимої" України в'яжеться з призначенням на посаду міністра оборони мусульманина Рустема Умерова, представника етнічної меншини.

На думку Дікінсона, призначення Умерова на таку важливу, особливо під час війни, посаду було б немислимим, якби Україна дійсно була б "фашистською" державою, як її малює кремлівський агітпроп.

Експерт Atlantic Council наголошує, що так звана "спецоперація" Путіна в Україні ґрунтується на цинічній і абсолютно безсоромній дезінформації.

"Намагаючись замаскувати свою агресивну війну, РФ цинічно використовувала найболючіші історичні рани Європи та намагалася дегуманізувати своїх українських жертв, безпідставно зараховуючи їх до сучасних наступників нацистської Німеччини.

Насправді єдиними фашистами в Україні є зараз російські війська, послані Путіним для знищення української державності..." - пише Дікінсон.

Аналітик додає, що військові з російської авторитарної імперії ведуть жорстоку боротьбу з Україною, але у кінцевому підсумку Путін і його режим все одно зазнають поразки.

Також він зазначає, що якраз Україна, на відміну від країни-агресора Російської Федерації, об'єднана своєю європейською ідентичністю та почувається цілком комфортно у своєму національному різноманітті. Ультраправі ж течії в Україні становлять абсолютну меншість і не задають політичний топ.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін укотре звинуватив Україну у фашизмі та при цьому видав нову антисемітську заяву про Зеленського: "Спеціально поставили".

До речі, Бербок звинуватила вище російське керівництво й особисто Путіна у "цинічній грі".

Автор: Сеть

Останні новини