25 серпня 2023, 13:39

Невзоров висловився про 64000 росіян, які поставили смайлики під новиною про вбиту РФ у Чернігові дівчинку

Олександр Невзоров назвав це явище "хімічно чистою соціологією", що відображає картину настроїв у путінській РФ.

Невзоров висловився про 64000 росіян, які поставили смайлики під новиною про вбиту РФ у Чернігові дівчинку

Відомий журналіст, блогер і політемігрант Олександр Невзоров прокоментував у своєму ТГ-каналі поведінку російських інтернет-користувачів, які поставили сміховинні смайлики під повідомленням про загибель 6-річної Софії, яка загинула у Чернігові після ракетного удару російських військових.

За його словами, кількість людей, які вирішили "лайкнути" цю новину, відображає бридку сутність сучасного російського суспільства, вихованого ФСБшником Путіним.

"Пики, що регочуть, які означають стан гострої радості, під фотографією вбитого малятка Софії проставили 64 тисячі росіян.

Це та сама "хімічно чиста" соціологія, яка без домальовок, натяжок і всякої русофобії демонструє стан тієї самої "загадкової руської душі". Принаймні тієї її частини, що сьогодні може без страху та сорому висловлюватися та реалізовуватися", - написав Невзоров.

Експерт підкреслює, що у Росії зараз вельми великий відсоток зворушених розумом людей, яким для щастя потрібно зовсім небагато: смерть українців, причому їх тішить навіть загибель ні у чому не винних дівчаток, вони із задоволенням радіють подібним новинам і продовжують прославляти путінську "спецоперацію", а точніше, справжню війну.

Неприємно констатувати, але це факт: у Росії з приходом до влади Путіна, а особливо після того, як він пішов війною на Україну, різко скоротилася популяція адекватних людей, а дедалі більше розплодилося бездушних зомбі, які лише номінально називаються людьми.

Нагадаємо, 19 серпня російські військові злочинці обстріляли драматичний театр у центрі Чернігова, в якому на той момент проходила виставка, пов'язана з БПЛА.

Унаслідок російського обстрілу міста загинули кілька людей, зокрема маленька дівчинка.

Ми також писали, що Невзоров раніше висловлювався про атаку ЗС РФ по драмтеатру у Чернігові.

Автор: Александр Невзоров

Останні новини