17 лютого 2022, 13:36

"Ми їх відлупцюємо за будь-якого варіанта", – Арестович розповів про загострення на Донбасі

ВСУ не тільки відповідають на вогонь окупаційних військ, але й мають повну перевагу у сутичці з противником, заявив Арестович.

"Ми їх відлупцюємо за будь-якого варіанта", – Арестович розповів про загострення на Донбасі

Військово-політичний оглядач Олексій Арестович прокоментував різке загострення ситуації на передовій, заявляючи про повну перевагу ЗСУ над загонами російсько-окупаційних сил.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

На думку Арестовича, загострення на фронті може означати стратегію влади РФ, спрямовану на варіант війни під прапором "ЛДНР".

"Різка активізація противника по всій лінії фронту. Працює артилерія калібру 122 і 152 мм, сильно заборонена Мінськими угодами. Можливо, Путін обрав варіант війни під прапором "молодих республік". Поки що. Загроза спроби переходу у наступ з боку 1-го та 2-го АК (яких російська сторона намагається називати "народною міліцією") 8-ї армії Південного військового округу ЗС РФ, підтриманого його 150-ю дивізією, відповідальною за цей напрямок, ненульова, хоч і вимагає подальшого уточнення", - заявив він.

На думку Арестовича, Росія може використати кілька варіантів дій, проте ВСУ не тільки ведуть вогонь у відповідь по позиціях окупаційних військ, але й мають повну перевагу в сутичці з противником.

"ЗСУ ведуть вогонь у відповідь. А, можливо, це ситуативне загострення, приурочене до запланованого на сьогодні засідання РБ ООН, присвяченого черговим роковинам "Мінська - 2". Слідкуємо за ситуацією. Ми їх відлупцюємо у будь-якому варіанті розвитку подій", - наголосив Арестович. .

З різних частин Донбасу надходять повідомлення про масовані обстріли з боку російсько-окупаційних сил. Складна ситуація спостерігається у Мар'їнці, а також Станиці Луганській

Нагадаємо, напередодні президент США Джо Байден звернувся через потенційний напад Росії на Україну.

Раніше західні ЗМІ з посиланням на розвідку США писали, що вторгнення Росії в Україну мало розпочатися 16 лютого о 03:00 з повітряного удару по Києву.

Автор: Алексей Арестович

Останні новини