8 жовтня 2021, 15:07

ЗМІ: "До алкоголю додали наркоту", – перед смертю Поляков випивав з кримінальним авторитетом

Поляков напередодні випивав з кримінальним авторитетом, ресторан якого раніше був місцем злочину.

ЗМІ: "До алкоголю додали наркоту", – перед смертю Поляков випивав з кримінальним авторитетом

Журналіст "Громадського" Олексій Братущак публікує невідомі раніше подробиці обставин навколо смерті депутата Антона Полякова. Напередодні він випивав з кримінальним авторитетом, ресторан якого раніше був місцем злочину.

Про це Братущак написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, коментуючи маніпуляції, які почали поширювати окремі політики та політичні оглядачі.

Фейки змусили Братущака розповісти про невідомі подробиці життя Полякова.

"Не писав би це, якби не маніпуляції на смерті Полякова. Поляков помер, а іншому депутату Скороход стало зле. Як це пов'язано? Перше. Вони, Поляков і Скороход, жили разом. Нещодавно розійшлися. Через побутове.

Друге. У Скороход є якийсь помічник - Джамбулатов Руслан Адамович. Сьогодні його допитують. Допитують у справі Полякова.

Чому Джамбулатова? Тому що вчора він разом з Поляковим, скажімо так, випивав. Це дуже м'яко кажучи. Ну а потім Поляков помер, його не змогли відкачати ні поліцейські, ні лікарі. Головне питання: що сталося між бухачом і смертю? Одна з версій: до алкоголю додали наркоту.

Ну і ще. Цей Джамбулатов дуже відома людина. Як кажуть, "відомий у вузьких колах".

Чи не чули? Дивно. Він був у санкційних списках РНБО за травень цього року. Ну той, що про "злодіїв у законі". Разом зі своїм братом Рустамом. Останнього називають "королем конфіскату".

А, і ще. Минулого літа у Києві стався інцидент. У ресторані братів на території НСК "Олімпійський" сталася стрілянина. На місце події прибула поліція. Але потерпілого не знайшла. Побачила тільки накритий на трьох осіб стіл, ну і кров, і зброю, з якої стріляли. Незадовго до приїзду поліції потерпілого вивезли на автомобілі. Прямо з ресторану. І вже в іншому місці потерпілого з вогневими пораненнями підібрала швидка. По суті тоді у ресторані була "стрілка".

Ще раз. Не писав би все це, якби окремі політики й окололополітики не почали розповідати, що ось вчора Поляков заявляв про гроші для "слуг" за голосування. Огидно бачити, як деякі виродки маніпулюють на смерті людини", - зазначив журналіст.

Як виявилося, пізно ввечері (21: 37-22: 30) у четвер, 7 жовтня, нардеп на своїх сторінках в соціальних мережах опублікував пости з критикою влади.

Раніше Діалог.UA писав, що Борислав Береза вказав на протиріччя в інформації про загибель екс- "слуги" Антона Полякова.

За даними розтину, 33-річний депутат Верховної Ради помер через хворобу серця.

Автор: Сеть

Останні новини