17 апреля 2024, 15:02

Де краще замовити послуги 3D сканування в Україні: 3D Form

Процес 3D сканування передбачає проведення аналізу геометрії предмета, фіксацію його реальних розмірів, кольору та текстури.

Де краще замовити послуги 3D сканування в Україні: 3D Form

Тривимірне сканування – технологія, що дозволяє переносити параметри фізичних об’єктів в цифровий формат для створення об’ємних моделей. Теперішні стратегії цифрового інжинірингу направлені на розробку, виробництво та контроль якості продукції, передбачають широке застосування 3D сканування. Компанія 3D Form пропонує широкий спектр послуг у сфері 3D сканування та створення високоточних віртуальних моделей фізичних об’єктів.

Технології 3D сканування

Необхідність у 3D скануванні виникла одночасно з широким запровадженням комп’ютерів у виробництві та інших галузях діяльності – наукових дослідженнях, проєктуванні та вивченні різних об’єктів. Проте, перші сканери не мали достатньо широкого функціонала. Але 3D друк, використання якого стає дедалі популярнішим, стимулював розвиток тривимірного сканування та відкрив нові можливості в різних сферах людської діяльності – автомобілебудуванні, дизайні, медицині та навіть кінематографі.

Процес сканування залежить від виду пристрою та особливості технології.

●-Робота лазерних сканерів базується на принципі тріангуляції – вимірюванні відстані до об’єкта та створенні множини точок, за координатами яких відбувається створення віртуальної моделі.

●-Інший різновид лазерних сканерів фіксує час відгуку випущеного променя від поверхні об’єкта. Зазвичай їх використовують для сканувань будівель та споруд, яке відбувається з високою точністю.

●-Оптичні сканери, що здійснюють зйомку об’єкту з різних ракурсів.

Чому варто замовити сканування об’єктів компанії 3D Форм?

Компанія 3D Форм спеціалізується на 3D скануванні різноманітних об’єктів та у сфері 3D друку. Процес 3D сканування передбачає проведення аналізу геометрії предмета, фіксацію його реальних розмірів, кольору та текстури. В результаті клієнт отримує найбільш точну цифрову копію, яку можна надрукувати на 3D принтері.

Тут можна замовити сканування:

●-предметів прикладного мистецтва та скульптур;

●-архітектурних макетів;

●-ювелірних виробів;

●-деталей складних механізмів та автомобільних запчастин складної конфігурації;

●-моделей для медичного та освітнього застосування.

Тут ви отримаєте цифрові моделі високої точності, з похибкою до 0,1 мм, які виконуються швидко та якісно, у зручному для подальшого використання форматі.

Последние новости