31 марта 2024, 15:42

Сучасні технології автоматизації для бару

Швидкість. Якість. Сервіс. Ці слова стали стійким фундаментом для успішного барного бізнесу, який працює на гостей і для гостей.

Сучасні технології автоматизації для бару

Проте утримувати ці три показники на високому рівні майже неможливо без сучасних технологій та автоматизації. Вимоги у гостей зростають щороку, нові бари відкриваються щотижня, тому оптимізація роботи закладу на всіх рівнях: доставка, складський обіг, бухгалтерські звіти - це надважливе завдання, яке власники бізнесу не мають ігнорувати. Тож автоматизація процесів стає необхідною в сучасній барній індустрії.

Програма обліку та головні аспекти бізнесу

Успішним кроком в напрямку автоматизації буде покращення програми обліку. Вона утримує на собі всі важливі процеси, починаючи від продажів і закінчуючи веденням складського обігу. Програма обліку має синхронізувати роботу всіх аспектів бізнесу:

Бухгалтерія та управління фінансами: програма збирає дані та на основі актуальних цифр аналізує витрати на інгредієнти й готові страви, сиропи мікси та інші розхідники. Щоденний/щомісячний аналіз роботи допоможе оптимізувати витрати й зосередити їх на популярних позиціях.

Інвентаризація та контроль запасів: щоб уберегти вас від зайвих витрат програма обліку має відстежувати рух інгредієнтів на складі та їх ротацію, зменшувати перевитрати розхідників та запобігати продажам поза чеками.

Ведення бази клієнтів: для підвищення лояльності гостей потрібно вести базу постійних клієнтів в програмі обліку. На основі цієї інформації можна створювати особливі пропозиції, покращувати методи бронювання столика та зробити досвід перебування в барі приємнішим.

Функціональність програми обліку

Для автоматизації всіх процесів програма обліку має робити все, щоб полегшити роботу, як керівникам, так і персоналу, що працює в барі. Ось основний функціонал без якого неможливо оптимізувати ведення бізнесу та обслуговування:

  1. Бек-офіс для адміністрування бару

Адміністратори та керівники закладу повинні мати доступ до актуальної інформації по бухгалтерському обліку, складському обігу та іншим даним незалежно від девайса, яким вони користуються. Це допомагає тримати руку на пульсі та вчасно реагувати на будь-які зміни в продажах.

  1. ПРРО інтегроване в систему обліку

Закон вимагає присутності PPO (фіскального реєстратора) на барі. Для зручності та оптимізації ведення бухгалтерського обліку саме програмне РРО буде найбільш корисною функцією. Програмне рішення дешевше і стабільніше. Працівники мають зосередитись на гостях, а не на фіскальному апараті.

  1. Онлайн меню та сайт для доставки

В сучасному світі час – це найдорожча валюта. Онлайн меню та сайт для доставки економлять час гостей на замовленні улюблених напоїв та значно полегшують роботу офіціантам та барменам.

Основні критерії для вибору програм для оптимізації

При виборі програми автоматизації важливо врахувати ряд ключових критеріїв, що допоможуть забезпечити оптимальне функціонування вашого бару. Зокрема:

1. Ціна: сума має відповідати послугам, які вам надає компанія. Сюди входять і функціонал самої програми обліку, і технічна підтримка протягом використання, і якість оновлень. Компанія Poster, наприклад, працює за моделлю передплати, ще й надає безкоштовних 15 днів для ознайомлення. Детальніше дізнатись про застосунок від Poster можна за покликанням.

2. Технічна підтримка: Важливо мати доступ до технічної підтримки та обслуговування в разі будь-яких проблем або питань щодо програмного забезпечення.

3. Наявність необхідних функцій: головне завдання програми обліку – це полегшити роботу персоналу. Тому в ній повинно бути все необхідне, а не лише якийсь відсоток потреб.

4. Оновлення та вдосконалення: компанія має підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами, щоб на основі їх відгуків вдосконалювати програму обліку.

Усе це впливає на вибір програми обліку, а потім і на ведення вашого бізнесу й досвід клієнтів. Тому враховуйте всі нюанси, дізнавайтеся про додаткові опції та вивчайте можливі варіанти програм. Та, котра стане вашим вибором, буде вашим вірним партнером.

Последние новости