22 мая 2023, 19:34

Хто з відомих людей першим інвестував у криптовалюти

Інвестиції в цифрові гроші цікавлять не тільки любителів нових технологій, але і відомих особистостей.

Хто з відомих людей першим інвестував у криптовалюти

Кількість людей, що використовує криптовалюту, зростає щорічно. Якщо нею у 2020 році зацікавилося 25 млн людей, то у 2021 році ця цифра зросла до 106 мільйонів. Сучасний курс біткоїна складає понад 20 тисяч доларів, а колись його можна було купити всього за 5 доларів або намайнити на ПК.

Інвестиції в цифрові гроші цікавлять не тільки любителів нових технологій, але і відомих особистостей. Багато із зірок шоубізнесу та спорту з задоволенням інвестують у біткоїн.

Відомі люди у світі науки

Ім’я Марка Цукерберга відоме всім. Мільярдер та засновник Фейсбуку одним із перших зацікавився криптою. Щобільше, він запланував випуск власних цифрових грошей. Щоправда, це його намагання розкритикувала влада США, але Марк не відмовився від випуску цифрових монет Diem.

Ілон Маск не лише цікавиться криптовалютою чи інвестує в неї, але і має чималі заощадження в біткоїнах та ефіріумах. Ілон Маск приклав руку і до популяризації Dogecoin, яка саме завдяки йому швидко зросла в ціні. Всього за 4 місяці її вартість зросла на 1115%.

Зірки шоубізнесу та цифрові монети

Ештон Кутчер – один із перших, хто повірив у перспективу криптовалют. Ще у 2010 році він інвестував у кілька стартапів, які стали дуже популярними, а у 2013 році актор став інвестором постачальника платіжних послуг біткоїна.

Криптою користуються не тільки для власного збагачення, але і для благодійності. Наприклад, Мадонна стала співзасновницею фонду, який допомагає дітям-сиротам за допомогою цифрових грошей. Відомий репер Jay-Z пожертвував 500 біткоїнів на благодійність та розвиток крипти. Серед інших відомих зірок:

●Шон Оно Леннон (син Джона Леннона з Бітлз);

●актор Террі Крюс (випустив власну цифрову монету);

●співачка Граймс (збагатилася на 5,8 млн доларів за 20 хвилин завдяки крипті);

●Періс Хілтон;

●Ліндсі Лохан та багато інших.

Екс-учасниця Spice Girls Мел Б однією з перших зірок шоу-бізнеса почала продавати власні альбоми за біткоїни ще у 2010 році.

Спортсмени та криптовалюта

Охоче інвестують у крипту і відомі спортсмени. Один із яскравих прикладів — відомий боксер Майк Тайсон. Він розгледів перспективи віртуальних монет ще на стадії їх виникнення. Крім інвестицій в цифрові активи, Тайсон випустив власний додаток для торгівлі криптою, а також запустив мережу криптоматів ще в далекому 2015 році.

Найкращий футболіст світу Ліонель Мессі не просто інвестує в криптовалюти. Він став інвестором та амбасадором ізраїльської компанії, яка планувала випустити перший крипто-смартфон. У функції такого апарату входить можливість торгівлі на біржі за допомогою різних додатків. Крім того, в смартфоні є зручний та захищений криптогаманець. Вже зараз цю модель можна знайти в продажу.

Тобто дуже багато зірок інвестує в цифрові монети та навіть випускає їх. Це яскраве підтвердження необмежених перспектив криптовалют. Навіть зараз дуже вигідно вкладатися в біткоїн, адже експерти фінансового ринку стверджують, що його можливості ще повністю не розкриті. Крім того, можна інвестувати й в інші проєкти, яких налічується понад 11000.

Последние новости