15 марта 2023, 14:24

Віртуальна валюта: чи можна розраховувати на стабільність курсу криптовалют

​Абсолютно кожна людина, яка слідкує за фінансовими та економічними новинами, в курсі про існування криптовалюти.

Віртуальна валюта: чи можна розраховувати на стабільність курсу криптовалют

Найпопулярнішими цифровими активами є Біткоїн, Ефіріум та величезна кількість стейблкоїнів. Сьогодні багато українців, які замислюються над диференціюванням власних заощаджень, розглядають віртуальні монети як дуже привабливий інвестиційний актив.

Для того, щоб заробити, а не втратити власні кошти в будь-якому інвестпроєкті, потрібно впевнитися, що актив є стабільним. Чи можна розраховувати на стабільність курсу цифрових монет? На даному питанні зупинимося більш детально.

Чому криптовалюта сьогодні користується такою великою популярністю?

Покупку криптовалюти в наш час можна віднести до дуже популярного та привабливого способу отримання пасивного доходу. Віртуальна валюта є децентралізованою, закодованою за допомогою спеціального шифру, і головне – пропонує інвестору повну анонімність. Надаючи перевагу цьому платіжному інструменту, можна бути впевненому у тому, що жодна стороння людина не буде знати, скільки було придбано коїнів.

Ще однією причиною популярністю криптовалюти є легкість та швидкість виконання транзакції. А це значить, що після однієї операції з монетою, користувачі вже не будуть шукати інструкцію, як купувати криптовалюту. Даний процес дуже легкий та займає декілька хвилин, з яких найдовше – це створити власний криптовалютний гаманець.

Сьогодні багато українців відмовляються від звичайних банківських депозитів, придбання нерухомості чи рухомого майна на користь операціям з віртуальними монетами. Це зручно, не вимагає спеціалізованих знань та навичок, допомагає відкривати нові можливості платіжного інструменту.

Криптозаробіток – ризик чи реальність?

Не менш важливою для громадян України є можливість добре заробити на віртуальному активі, придбаному на криптовалютній біржі. У будь-якому фінансовому питанні є дві сторони:

1. великі перспективи;
2. великі ризики.

    І криптовалюта, на перший погляд, також стикається з такими ризиками та перспективами. Наприклад, тримачі монет можуть отримати колосальний дохід правильно оцінивши всі економічні показники та обравши стабільний актив для інвестицій. Крім того, курс цифрових монет також може коливатися і в бік зменшення, проте фактор децентралізованості дозволяє прибрати з даного «рівняння» такі чинники як політична та економічна ситуація у світі, вплив національних банків та багато іншого.

    Це значить, що правильний підхід до вибору монети, часу та суми інвестиції дозволить максимально безпечно інвестувати власні гроші в стабільний та вигідний актив. Якщо виникають питання, як купити Біткоїн, рекомендуємо звернути увагу на найбільшу криптобіржу з українським корінням WhiteBIT. На сайті біржі можна знайти велику кількість спеціалізованої, аналітичної інформації, яка допоможе зробити правильний вибір щодо інвестиції в таку привабливу криптоіндустрію.

Последние новости