10 января 2023, 06:13

Run, друже, run — біжимо вперед разом із Saucony

Брендові вироби, які спричинили фурор у світі спорту

Run, друже, run — біжимо вперед разом із Saucony

Здається, саме таким, як назва цієї статті, має бути слоган відомого спортивного бренду Saucony. Амбасадор бігу та натхненник для бігунів — американський Сауконі з далекого 1898 року посів своє почесне місце на п'єдесталі провідних бігових компаній світу. За понад 120 років плідної та безперервної роботи торгова марка чимало разів радувала споживачів найкращими у своєму сегменті взуттям, одягом та аксесуарами для активного, спортивного та здорового лайфстайлу.

Кожна нова пара взуття створюється відповідно до незмінних принципів компанії, які базуються на спадщині продуктивності, інноваційності та комфорту. Такий підхід до роботи простежується як в кросівках для професійних спортсменів, так і в класичних сучасних моделях на кожен день, як в тайтсах для тренувань, так і в шортах, майках і вітровках. Виробництво Сауконі — це злагоджений механізм, де кожен спеціаліст ефективно працює над своїм процесом, щоб забезпечити якомога кращий результат для вас.

Брендові вироби, які спричинили фурор у світі спорту

  • -Jazz (сучасна назва Original) — відрізняється особливою проміжною підошвою, яка характеризується відмінною амортизацією та стійкістю. Перша пара була презентована в 1991 році, проте й сьогодні її оновлені інтерпретації залишаються в топі продажів, а фірмові стилі та силуети продовжують радувати прихильників брендової продукції.
  • -Shadow 5000 — класика у новітньому виконанні. Вперше модель була представлена ще у 80-х роках минулого століття і її основною перевагою була висока продуктивність за різних навантажень. Сьогодні ж в ній гармонійно поєднується стильний дизайн та максимальний комфорт, тому споживачі високо оцінили брендове оновлення.
  • -Ride ISO 2 — новинка 2018-го року, яка стала справжнім бестселером, завдяки технології FORMFIT. Вона полягає в забезпеченні 100-відсоткового облягання стопи з усіх боків та гарантує максимальну зручність для ніг.
  • -Endorphin PRO — розроблені професіоналами для професіоналів. Інноваційна технологія SPEEDROLL 2020 сприяє збільшенню швидкості при бігові, а тому була гідно оцінена бігунами.


Фірмовий дизайн кросівок завжди можна впізнати серед десятків інших, адже своєрідний “почерк” простежується навіть в найдрібніших деталях, шнурівці, оздобленні, логотипах та інших елементах. Варто також відзначити вагомий внесок виробника у збереження екології та просування еко-ініціатив в індустрії sport-fashion. Актуальні лінійки одягу створюються таким чином, щоб зменшити вплив на планету.

Переглянути актуальний асортимент легендарного бренду можна на сайті MD-Fashion. Офіційний дистриб’ютор Saucony в Україні гарантує оригінальність та відмінну якість кожної позиції, представленої в інтернет-магазині. Обирайте та замовляйте вподобані, бажані та омріяні речі за цінами виробника з доставкою в будь-який куточок країни за лічені дні. Бажаємо приємного шопінгу та нових звершень!

Последние новости