29 декабря 2022, 23:16

Охорона приватного будинку: як зберегти найцінніше?

Житло за містом – це реальна ціль для різного роду зловмисників, що бажають вкрасти ваше майно. Відомо, що заміський будинок знаходиться у групі підвищеного ризику.

Охорона приватного будинку: як зберегти найцінніше?

Надійна охорона приватних будинків забезпечується компанією Охоронний Холдінг, завдяки їй зловмисники не зможуть заподіяти вам матеріальних та моральних збитків. Охоронний Холдінг встановить сигналізацію, а також під’єднає ваш котедж до пульта охорони. Тож у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації протягом 5-7 хвилин прибуде група швидкого реагування. Можна замовити бюджетний, універсальний та преміальний пакет послуг.

Особливості охорони приватного будинку

Охорону приватного заміського будинку неодмінно слід доручати лише професіоналам, адже такі об’єкти мають певні особливості:

●велику територію;

●унікальність рельєфу та структури (близькість до лісу або до річки, розташування на пагорбах або в горах тощо);

●велика кількість входів та виходів (мова йде як про сам будинок, так і про ділянку, на якій він розташований);

●наявність на ділянці гостьових будинків, господарських споруд;

●відсутність консьєржу та домофону.

Віддаленість від міста також має свій вплив на охорону заміського будинку. Адже на відміну від охорони квартири, ефективне забезпечення безпеки можливо лише за умови фізичної присутності охоронця в поєднанні зі спеціальною технікою.

Вимоги до охорони приватного будинку

Для безпеки заміської території зазвичай застосовують:

●охорону території за периметром;

●камери (для внутрішнього та зовнішнього спостереження);

●пожежно-охоронну сигналізацію;

●контроль доступу на ділянку.

До охоронної компанії висувається певна кількість вимог. Так, охоронці повинні перебувати на ділянці цілодобово, щоб відреагувати оперативно на нештатні ситуації. Спеціалісти повинні вміти працювати в команді, щоб протистояти будь-якій небезпеці.

Диспетчери мають отримувати від системи охорони котеджу сигнал про загрозу, навіть якщо вона не має видимих зовнішніх проявів. У разі відсутності господарів система камер повинна фіксувати будь-які події.

Такий комплексний захист гарантує отримання повного обсягу інформації про стан заміської ділянки та оперативне втручання у разі будь-якої загрози. Тож, дуже розумно звернутися у надійну охоронну фірму та замовити послуги з охорони свого маєтку.

Последние новости