23 декабря 2022, 17:20

Основні помилки при встановленні системи відеоспостереження

Система відеоспостереження – це охоронне обладнання, яке доступне для кожної людини.

Основні помилки при встановленні системи відеоспостереження

Виробники подбали про те, щоб навіть приватні особи змогли недорого забезпечити свою квартиру чи приватний будинок, чи підприємець – малий бізнес. Але важливо розуміти, що все залежить не тільки від якості обладнання.

Необхідне професійне встановлення системи відеоспостереження. Ідеально - звернутися до професіоналів, перейшовши за посиланням: https://control.ua/ua/ustanovka-videonabludeniya/ustanovka-videonabludeniya-kiev/. Розглянемо основні помилки, які допускаються при монтажі обладнання відеоспостереження.

ТОП помилок під час встановлення системи спостереження

Монтаж кабелю

  • -Вибір кабелю типу обладнання. Часто при самостійному встановленні користувачі віддають перевагу кабелям, які не підходять для типу обладнання, що використовується. Важливо розуміти, що IP-камери підключаються за допомогою «крученої пари», а аналогове та гібридне обладнання – за допомогою комбінованого кабелю з парою на живлення та коаксіального кабелю. Якщо застосувати для аналогового обладнання виту пару, можливе роздвоєння картинки, наведення від різних об'єктів, перешкод і т.д.
  • -Вибір кабелю за місцем встановлення. Важливо вибрати відповідний кабель для монтажу, який підходитиме за місцем прокладки – для зовнішнього монтажу використовується вуличний кабель у темній ізоляції, а для використання приміщення – гнучкий внутрішній кабель зі світлою оплеткою.
  • -Встановіть кабель біля джерел електромагнітного поля. Провід, призначений для монтажу відеоспостереження, повинен розташовуватися на достатній відстані від великих електроприладів та ліній електропередач.
  • -Встановіть кабель під натягом. Якщо вуличний кабель встановлюватиме в натяжку, тоді є ймовірність, що буде часткова або повна втрата сигналу. Рекомендується застосовувати окремий трос або кабель, що має вбудований трос. Він не повинен просто звисати.
  • -Додаткові аксесуари
  • -Неправильний блок живлення. Щоб система спостереження працювала ефективно, обов'язково потрібно правильно розрахувати потрібну напругу. Після закінчення часу блок просідатиме, тому він не даватиме потрібну кількість живлення. Це може призвести до того, що камери вимикатимуться вночі. Рекомендується завжди брати із невеликим запасом – до 20%.
  • -Погано встановлений конектор. Якщо конектор погано фіксується, це призводить до втрати або погіршення сигналу. Ідеально, якщо застосовувати компресійні роз'єми з жорсткою фіксацією. Для цього потрібне застосування спеціальних пристроїв.
  • -Неякісні коробки комутації. Ідеально використовувати оригінальні комутаційні коробки аналогічного бренду, що камери спостереження. Ідеально – це коробки, що мають міцні затискачі. Якщо використовувати розподільні коробки, немає необхідності додатково герметизувати їх.

Монтаж камер спостереження

  • -Неправильне встановлення. Завжди потрібно дотримуватись правил монтажу обладнання, наприклад, корпус з металу не повинен стикатися з масивними предметами з металу. Це може призвести до того, що камера просто згорить. Обов'язкове застосування діелектричних прокладок.
  • -Монтаж обладнання без перевірки. Перед тим, як буде проведено безпосередній монтаж, необхідно перевірити працездатність обладнання. А також перевіряйте, чи влаштовує вас кут огляду та інші особливості роботи обладнання.

Якщо у вас немає бажання розбиратися з усіма цими тонкощами, оптимально буде звернутися до професіоналів, які проведуть монтаж з гарантією на обладнання та послуги.

Последние новости