20 сентября 2022, 17:23

5 причин, чому ремонт краще довірити професіоналам

Навіть найпростіший ремонт — це величезні витрати на придбання будівельних матеріалів, різноманітних розчинів та фарб.

5 причин, чому ремонт краще довірити професіоналам

А коли ремонт роблять наймані працівники, видатки виростають майже вдвічі. Проте люди досвідчені кажуть: попри фінансовий чинник, довіртеся професіоналам — як не дивно, у підсумку це зекономить вам гроші, час і нервові клітини. Чому — читайте наші 5 переконливих аргументів.

Економія часу

Припустимо, ви ремонтуєте власну двокімнатну квартиру. Якщо бажаєте зробити капітальний ремонт самостійно, доведеться брати відпустку на кілька місяців, додатково витрачаючи час на пошуки необхідних матеріалів, навчаючись тонкощам шпаклювання та укладання ламінату на власних помилках.

Навіть якщо будете займатися ремонтом щодня з ранку до вечора, самостійно завершити роботи ви зможете не раніше ніж за 3 місяці. І це лише у тому випадку, якщо ви маєте помічників та трошки петраєте в будівництві. Якщо ж найняти команду спеціалістів, заїхати в оселю зможете вже за 1,5 місяці. До того ж вам не доведеться:

●брати відпустку — отже, весь період ремонту ви будете заробляти;

●витрачати час на пошуки цементу та карнизів — це зроблять майстри;

●займатися узгодженням документації, якщо потрібно знести стіну тощо.

Тим паче якщо потрібно прокласти електрику чи нову каналізацію, під’єднати газовий котел, все одно доведеться викликати професійних майстрів. Тому краще відразу довірити їм усі роботи.

Якісні матеріали

Що таке по-справжньому якісний матеріал може зрозуміти лише досвідчений фахівець, який:

●працював з різними матеріалами;

●знає, як вони поводяться під час експлуатації;

●розуміє, як впливає на якість виробу технологія виготовлення, чи дотримується необхідної технології виробник.

Тому у пошуку та виборі будматеріалів вам обов’язково знадобляться поради фахівців. За потреби вони знайдуть якісні вироби за максимально низькою ціною.

Не потрібно шукати кожного фахівця окремо

Ми вже згадували, що при самостійному ремонті все одно доведеться шукати майстрів — наприклад, для укладання плитки, встановлення вікон, вирівнювання стін. Аби не займатися цим кожного тижня, краще відразу звернутися до великої професійної команди з ремонту квартир у Львові — наприклад, RBKKronos. Обираючи ремонтно-будівельну компанію, звертайте увагу на:

●наявність досвіду та позитивні відгуки;

●об’ємне портфоліо з прикладами робіт;

●наповненість штату — оптимально, якщо в компанії є не тільки майстри, а й дизайнери інтер'єру, вузькі фахівці.

Компроміси замість конфліктів

Конфлікти під час ремонтних робіт виникають часто:

●між дружиною та чоловіком, які прагнуть отримати різний результат;

●між бажаннями та можливостями квартири;

●між бажаннями та фінансовими спроможностями.

Якщо ви відверто розповісте фахівцям про конфлікт, вони обов’язково врахують усі нюанси та знайдуть компромісну пропозицію. Великий досвід, надивленість в дизайнах інтер’єру та креативний підхід допомагають вирішувати найскладніші непорозуміння.

Контроль робіт на всіх етапах

Попри те, що ремонт виконуватиметься чужими руками, власник все одно має змогу контролювати процес робіт. Робиться це двома шляхами:

●власні візити на об’єкт;

●звіти бригадира.

За бажання корективи в проєкт можуть вноситися безпосередньо в процесі роботи. Наприклад, після монтування підвісної стелі та встановлення дверей може виникнути потреба в іншому кольорі підлоги. Якщо ви співпрацюєте з професійними будівельниками, зможете замінити ламінат без доплати. Хіба це не зручно? Отож, довіряти ремонт власної оселі краще професіоналам!

Последние новости