Не був у США довгих 6 років: стали відомі теми, які обговорять Байден і Сі
Уперше за 6 років лідер Китаю Сі Цзіньпін прибув до США, щоб узяти участь у саміті Азіатсько-Тихоокеанського співробітництва.
Сьогодні, 15 листопада, очільник Китаю приземлився в одному з аеропортів США, щоб узяти участь у саміті Азіатсько-Тихоокеанського співробітництва, що відбудеться у Сан-Франциско.
Уже сьогодні Сі зустрінеться з Байденом. Варто зазначити, що це перша поїздка глави КНР до США за останні 6 років, а також перша з часів президентства Байдена, інформує канал "Україна 365".
Відомо, що ініціатором зустрічі був глава Білого дому, який хоче обговорити з Сі двосторонні відносини. Однією з головних тем дня буде відновлення контактів на рівні військових відомств двох країн.
Також американська преса писала про те, що будуть активно обговорюватися питання конфлікту на Близькому Сході, ситуація з Тайванем, а також окремо обговорять Україну.
У Білому домі впевнені, що Пекін міг би підтримати Україну у прагненні якомога швидше закінчити війну.
ЗМІ повідомляють, що у США Сі Цзіньпін пробуде до 17 листопада включно.
Раніше у Білому домі озвучили тему дня, яка буде головною у діалозі між Байденом і Сі у Сан-Франциско.
Нагадаємо, китайські компанії знайшли лазівки, що дають змогу закуповувати на Заході обладнання для виробництва мікросхем.
Останні новини
Членство в ЄС, безпека рівня НАТО та $500 млрд на відновлення України – WP про деталі мирної угоди
13:24В Одесі заарештовано судно тіньового флоту РФ за незаконне вивезення української агропродукції – СБУ
12:18В ООН нагадали, хто розпочав війну в Україні та може її закінчити швидше, ніж мирний план Трампа
10:52Командування 30-ї ОМБр армії РФ списує втрати у "СЗЧ": "Простіше, ніж пояснювати рідним, де тіло"
09:46На озброєнні ЗСУ з'явиться бойовий робот Protector з модулем Tavria: керування на відстані 400 км
08:29